Zobacz wÄ…tek - rejestracja na a2. przepisy
NAS Analytics TAG

rejestracja na a2. przepisy

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

rejestracja na a2. przepisy

Postprzez kap3l95 » 11/9/2014, 21:22

Witam.
Proszę o podpowiedź odnośnie przepisów .
Szukam Hondy cb 500 na A2 jednakże w mojej okolicy ciężko takową znaleźć. mam pytanie czy jak kupie taką która ma wpisane 42kw i sam domowymi sposobami ją zablokuje nawet i o połowę, wszystko jedno byle w dowód weszło poniżej 35kw po czym można będzie ją zdjąć to czy wystarczy wtedy jechać na hamownię a później z wykresem na przegląd po czym udać się do wydziału komunikacji ? czy może blokada musi być jakaś homologowana ? wydaje mi się to zbyt proste ponieważ po zakupie motocykla i tak przegląd i rejestracja mnie czeka więc tylko doszła by ta blokada samoróbka plus hamownia ? Przydałyby się podpowiedzi kogoś kto już się z tym bawił. Z góry dziękuje za pomoc. pozdrawiam
kap3l95
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11/1/2010, 20:56
Lokalizacja: Połaniec


Re: rejestracja na a2. przepisy

Postprzez andy7 » 12/9/2014, 12:16

kap3l95 napisał(a):.. sam domowymi sposobami ją zablokuje

.. po czym można będzie ją zdjąć

.. tylko doszła by ta blokada samoróbka...



Motocykl i jego czesci / podzespoly Maja homologacje. Jak wiec zamierzasz zdobyc homologacje na samorobne dlawienie ?

Du zestawu dlawiacego masz papiery homologujace ja na podstawie ktorych zostaje m/i dokonany wpis w papiery.

A zdjecie zestawu dlawiacego juz dyskwalifikuje Cie jako kierowce, jestes jeszcze pyschicznie niedojrzaly.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez leff » 12/9/2014, 14:31

uzywanie opcji szukaj nie jest skomplikowane
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê