Zobacz wÄ…tek - MT01 - fakty i mity
NAS Analytics TAG

MT01 - fakty i mity

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

MT01 - fakty i mity

Postprzez kisel » 8/9/2014, 09:49

Panowie (i Panie of course)

Przeczytałem chyba wszystkie posty nt. MT01. I doszedłem do wniosku brakuje rzeczowych opinii kierowców tychże motocykli.Zauważyłem przy tym sporą tendencję do powielania opinii innych (w wielu przypadkach nie potwierdzonych).

Dlatego proszę ,żeby wypowiedzieli się tutaj rzeczowo osoby ,które miały organoleptyczny kontakt z tą maszyną.Wszystkie Wasze uwagi, wady, zalety etc. .


Dodam ,że jestem zainteresowany kupnem tego motocykla. Na razie nie miałem okazji na nim jechać itp. Dodam również ,że jak dotychczas przejeździłem 3 sezony na CBR 600F4 (13-14 k km).

Początkowo miałem w zamiarze 1000RR ,jednak sporo znajomych w tym sezonie rozbiło swoje plastiki.A jak znam siebie to skoro gonie 6-setkę to na litrze spokojniej nie będzie.
Dlatego też z powodów czysto "zachowawczych" myślę nad czymś tj. jak MT01.

Za wasze opinie z góry dziękuję.Myślę ,że pozostałym niezdecydowanym również się przydadzą.
CBR F4 :]
kisel
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11/2/2007, 09:46


Postprzez kamyk82 » 11/9/2014, 08:42

kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie


Postprzez skidmarks » 11/9/2014, 17:46

Mój kolega miał kiedyś Thunderace w sumie ja też ale jeździł sporo i jazda była jak malowana. Dupę truł o MT-01 chyba przez dwa sezony aż wreszcie kupił. Po przesiadce na wymarzony motocykl 1.7 straciłem kompana do jazdy :( Wolał koszenie trawy w ogrodzie niż jazda nim. Ciężko komuś kto ma w genach latanie ostre wsiaść na taką lokomotywę.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê