Zobacz wątek - ZAKUP HONDY XL 600 R DO 6 TYS ZŁ
NAS Analytics TAG

ZAKUP HONDY XL 600 R DO 6 TYS ZŁ

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

ZAKUP HONDY XL 600 R DO 6 TYS ZŁ

Postprzez Encores » 24/8/2014, 16:00

Witam,

Chciałbym się Was zapytać na temat 2 moto którymi się zastanawiam :)
Mam 25 lat i ok 178 cm wzrostu waga ok 90kg

Na wstępie rok temu kupiłem sobie Honde 125 MTX z 84 roku świetny sprzęt dużo frajdy mi dał w lasach oraz po rożnych drogach (asfalt, szuter). Jednakże przyszedł czas że zaczynało brakować mi mocy no i wczoraj moja Hania MTX została sprzedana :)

Zastanawiam się nad wyborem 2 moto wybór padł na model Hondy xl600R po przeglądnięciu całej otchłani internetu wyłoniłem 2 motorki które mnie zainteresowały :)

http://olx.pl/oferta/honda-xl-600-r-odr ... cf3571fa26

Gościu twierdzi że motor został zakupiony dla teścia jednakże ze względu na dużą mase chce zmienić na coś mniejszego :)

A tutaj kolejne moto ;)

http://olx.pl/oferta/honda-xl-600r-CID5 ... cf3571fa26

Proszę o komentarze czy warto ? Bardzo mnie zainteresował akurat ten 1 moto ponieważ mam niedaleko podjazdu ok 30 km ale z drugiej strony boję się jak został on odrestaurowany jakie części zostały włożone.... ;/
Encores
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/8/2014, 15:47
Lokalizacja: Łańcut


Postprzez tomaszek144 » 24/8/2014, 17:30

Witam! Wydaje mi się że modele Hondy jeszcze z tamtych lat na pewno były nie do zdarcia więc wieku maszyn bym się nie obawiał. no i w sumie wiesz tylko 30 km ja bym od razu tam pojechał i go oglądał :) Ja swojego xjr 400 jak pierwszy raz znalazłem na olx to na następny dzień już nim wróciłem heh Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
tomaszek144
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25/7/2014, 17:05
Lokalizacja: Filipowice




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na gr