Zobacz wÄ…tek - GPM Brno
NAS Analytics TAG

GPM Brno

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Postprzez jaroaro » 17/8/2014, 15:56

Wyścig Moto3 bardzo ciekawy. Wydawało się że walczyć o 1 miejsce będzie Miller i Marquez, gdzie Miller pięknie przebił się chyba z 8 miejsca na 1, ale tu delikatne zamieszenia na ostatnim okrążeniu i wynik jest jaki jest. Co do Marca to sam jestem ciekaw co się działo, bo ewidentnie coś nie tak było z motocyklem. Teraz pytanie czy przekombinowali z ustawieniami, czy to opony nawaliły. Dowiemy się wieczorem. Marc powinien popracować nad startami, bo jednak na nich najwięcej traci. Pierwsze okrążenia były w jego stylu. Na początku chyba rozgrzewał opony, potem zaczął atakować, aż w pewnej chwili stracił tempo. W Moto2 nuda. Rabat prowadził od początku do końca. Liczyłem że Vinales wskoczy na 4 miejsce.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy


Postprzez jaroaro » 17/8/2014, 22:01

Przecież dzisiaj Rabat wygrał start a potem wyścig. Podobnie było z młodszym z braci Marquez w tym sezonie. Startował z pierwszego miejsca a potem jechał na prowadzeniu przez cały wyścig.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy


Postprzez wierzew » 21/8/2014, 07:50

no kraksy też niczego sobie były. Dawno takiego wyścigu nie widziałem. :)
wierzew
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 16/7/2012, 09:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jaroaro » 21/8/2014, 11:42

Jakie tam były kraksy?
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Postprzez osssi » 21/8/2014, 19:08

http://www.polsatsport.pl/moto/moto-gp/dominacja-marqueza-dobiegla-konca-pedrosa-najszybszy-w-brnie.html#.U_Yz1vl_t1g (otwórz link)

" - StartujÄ™ tegorocznym motocyklem, podczas gdy Dani Pedrosa używa podwozia z poprzedniego sezonu – tÅ‚umaczyÅ‚ Marquez. - Być może tutaj moja rama nie spisywaÅ‚a siÄ™ najlepiej, ale dużo bardziej mi odpowiada, poza tym wygraÅ‚em na niej pierwszych dziesięć wyÅ›cigów tego sezonu, wiÄ™c nie zamierzam jej zmieniać - podkreÅ›liÅ‚. "


coś w tym może być, albo to tylko jedna z przyczyn, których nie chciał powiedzieć
osssi
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30/1/2013, 14:42
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez osssi » 22/8/2014, 21:09

wszystko okaże się na Silverstone w następnym tygodniu, czy to były jednorazowe problemy, czy może coś większego tam się działo
osssi
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30/1/2013, 14:42
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez kravec » 22/8/2014, 21:35

Dla mnie to nie były problemy tylko po prostu tym razem byli lepsi. Jakoś potrafił trochę powyprzedzać, ale widać byli lepsi. Według mnie beknęło mu się trochę "beztroskie" podejście- że to mi nie przeszkadza, tamto też... lecę bokiem do każdego zakrętu, idę na granicy gleby.. widać na nierównościach już się to nie sprawdziło.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê