Zobacz wÄ…tek - Auto z Niemiec
NAS Analytics TAG

Auto z Niemiec

O wszystkim
_________

Auto z Niemiec

Postprzez ryba770 » 14/8/2014, 16:40

Witam, pytanie odbiega od tematyki motocyklowej i nie wiedziałem gdzie mogą umieścić nowy temat, więc za wszelki nie takt z góry przepraszam :)
Jako ,że aktualnie przebywam we Francji i mam nie daleko do granicy Niemcy/Luksemburg/Belgia właśnie tam chciałbym kupić samochód. Ale tutaj mam problem i nie wiem jak go rozwiązać, samochód chciałbym kupić teraz, ale do Polski jade dopiero pod koniec Października. Samochodem chce wrócić na kołach i zarejestrować go w Polsce. Wiem ,że żółte tablice wydawane są na 5 dni a więc czy moge kupićte tablice z datą 20-25 października ?? Myślałem jeszcze o tablicach wywozowych-czerwonych, ale nigdzie nie moge znalezc informacji o ich koszt np. tablice plus ubezp. na 30 dni. Może ktoś sprowadzał auto i pomoże. Pozdrawiam.
ryba770
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6/5/2014, 16:00
Lokalizacja: Francja


Postprzez Moto-Center » 18/8/2014, 18:48

Przede wszystkim z jakiego kraju dokładnie będziesz sprowadzał bo tutaj przepisy mogą się nieco różnić,najlepiej zaraz po kupnie byłoby zarejestrować w PL i masz spokój zamiast czekać tak długo. Szczegółów najlepiej dowiedzieć się bezpośrednio w urzędzie.
Moto-Center
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6/3/2014, 16:28


Postprzez Skyline » 22/8/2014, 17:36

Dobrze zrozumiałem, że autem chcesz jechać z Niemiec do Francji i potem do Polski?
Skyline
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/8/2014, 21:49

Postprzez ryba770 » 29/8/2014, 00:33

Właśnie tak, ale przez ten czas zdążyłem poczytać i chyba zrezygnuje z tej opcji :) Multum drobnych rzeczy do pozałatwiania, a potem jeszcze męczyć się w Polsce z rejestracją .... Tłumaczenia, opłaty, podatki. Szkoda kombinowania, i brak czasu. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie się tematem :) Pozdrawiam.
ryba770
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6/5/2014, 16:00
Lokalizacja: Francja



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê