Zobacz wątek - Kawasaki ZX6R 1998 hamulce przednie

Kawasaki ZX6R 1998 hamulce przednie

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Kawasaki ZX6R 1998 hamulce przednie

Postprzez stigu666 » 17/8/2014, 07:41

witam. jestem nowy tutaj, wiec prosze ewentualnie o poprawienie mnie ;)

mam kawasaki zx6r z 98 roku, jest to moj pierwszy sprzet. bylo z nim oczywiscie troche problemow, ze wzgledu na wiek, to chyba oczywiste. wszystkie zostaly rozwiazane, poza jednym: wadliwa pompa hamulcowa przednia. klamka hamulca lapie pod koniec dopiero. hamulec dziala, i jest mocny, ale trzeba docisnac klamke prawie do manetki. co niejest dobrze moim zdaniem. mechanik ktory pomagal mi ogarnac motocykl, powiedzial ze juz sie spotkal z tym problemem, w podobnej kawie. wymiana pompy na nowa (fabrycznie nowa, czyli biorac pod uwage ze to stary model jest pewnie kosmicznie droga) oraz reperaturka zaciskow ( 6 tloczkowych) pomaga, ale nie na stale, problem wraca.

moje pytanie: czy da sie zastapic pompe i ewentualnie zaciski na takie z innego modelu, zeby pasowaly, i zeby dzialaly jak nalezy?
czy jedyny sposob to znalezienie pompy w lepszym stanie?
czy ktos mial juz do czynienia z podobnym problemem?
stigu666
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa