Zobacz wÄ…tek - Prawo jazdy kat A2 i B
NAS Analytics TAG

Prawo jazdy kat A2 i B

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Prawo jazdy kat A2 i B

Postprzez Sakasaszvilli » 13/8/2014, 22:37

Witam!
Piszę do ludzi z zapytaniem którzy zdawali możę prawo jazdy kat. A2i B za jednym razem.Pytam sie ponieważ ja też zacząłem je robić jestem już w połowie zajęć teorytycznych.
Od strony praktycznej martwie sie mniej. Pardziej martwi mnie strona teorytyczna. Czy ktoś ze zdających może napisać, czy trudno było zdać 2 kat (jeżeli chodzi o o teorie) naraz. Czy jest przy tym dużo nauki. Ponieważ mój wykładowca mnie torchę przestraszył że jest dużo nauki .
Czy możecie mi coś podpowiedzieć? Jak u was to sie odbywało.

Za odpowiedzi bardzo dziękuję :)
Sakasaszvilli
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13/8/2014, 22:26


Postprzez krefik » 14/8/2014, 06:43

Co do egzaminu łącznie na dwie kategorie - to nie jest duży problem. To znaczy - nie jest dużo większy, niż samo zdanie nowego egzaminu, trwa chwilę dłużej, ale ilość wiedzy do zdobycia jest minimalnie większa.

Co ważne - raczej poszukaj książki zawierającej wyciąg z przepisów ruchu drogowego, ewentualnie po prostu poczytaj PoRD - ale tam będzie brakowało kilku rzeczy, głównie dotyczących pierwszej pomocy, kontrolek w samochodach, dróg hamowania, etc. Możesz je znaleźć w książeczkach ze starymi testami - większość informacji jest ciągle aktualna.

Zobacz sobie online jak wyglądają nowe testy - nie kupuj żadnego programu, wystarczy zobaczyć kilka pytań online żeby zobaczyć jak to wygląda, a aktualnie dostępne programy są zrobione niechlujnie i zawierają masę błędów - mówię tu o pytaniach identycznych jak na egzaminie ale z zaznaczoną błędną odpowiedzią. Lepiej przejrzeć stare testy - pytania w nowych są prawie te same, lekko przeformułowane, i z dodanym filmikiem kręconym kartoflem. I przepisy ruchu drogowego - łącznie z rozporządzeniem o sygnałach dawanych przez policjantów.

Była do tego ponoć jakaś niezła książka (Twój instruktor powinien coś polecić), ale ja się uczyłem z samej ustawy i zdałem za pierwszym razem.

Pozdr.,
krefik
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19/12/2012, 10:14


Postprzez Sakasaszvilli » 14/8/2014, 09:41

Dzięki za pomoc :)
Sakasaszvilli
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13/8/2014, 22:26



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê