Zobacz wÄ…tek - XJ6 jako pierwsze moto?
NAS Analytics TAG

XJ6 jako pierwsze moto?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

XJ6 jako pierwsze moto?

Postprzez hubercik90 » 8/8/2014, 18:18

Cześć wszystkim!
Pod koniec czerwca odebrałem prawko na kat. A i od tej pory staram znaleźć jakieś moto dla siebie. Na początku celowałem w FZ6, ale po przeczytaniu kilkunastu tematów i waszej "nagonce" kupna FZ6 jak pierwsze moto, stwierdziłem że może być ono dla mnie zbyt "szajbnięty" :D Dlatego zacząłem rozglądać się za XJ6, ponieważ szczerze przypadł mi do gustu podczas jazd na prawko, ostatnio znalazłem taka oto taką ofertę. I teraz mam prośbę do was czy możecie wstępnie określić czy ten egzemplarz jest warty uwagi? Pozdro :)
http://otomoto.pl/yamaha-xj-6-f-diversion-M3891458.html
Avatar użytkownika
hubercik90
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7/4/2014, 20:05
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez lagiboy » 8/8/2014, 19:48

Wersja diversion z pełną owiewką. Jak najbardziej do obejrzenia. z tego co napisane to przebieg udokumentowany, jest więc szansa że historia serwisowa także jest. Prawe lusterko odrapane, trzeba pytać co się stało. tylna opona jakaś mocno plaskata, nie wiem czy tak na zdjęciu wygląda czy tak rozjeżdżona. malutki przebieg jak na 4 letnie moto.
jechać, oglądać, przejechać się, sprawdzić u mechanika jeśli chcesz mieć pewność.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez hubercik90 » 9/8/2014, 06:34

lagiboy - odnośnie tego lusterka jak dzwoniłem do gościa twierdził on że to szkoda parkingową przy której porysowała się także prawa owiewka oraz bak, które malował.

Tylko jedna rzecz jest trochę niepokojąca, mianowicie na 5-tym zdjęciu widać że plastiki po lewej stronie nie są ze sobą poprawnie spasowane, myślicie że może to być z tym związana jakaś dłuższa historia?
Avatar użytkownika
hubercik90
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7/4/2014, 20:05
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez arturro » 9/8/2014, 15:01

Raczej nie sądze, możliwe, że to ma związek z tą właśnie szkodą - tylko owiewka wyskoczyła, wypaczyła lub urwał się jakiś zaczep z lewej strony. Ewentualnie po prostu ktoś zdejmował i słabo założył. Poza tym na zdjęciach perspektywa czasem kuleje i z przeciwnej strony może jest taka sama szpara.
954RR Fan
arturro
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:43
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez hubercik90 » 9/8/2014, 18:41

Jutro mam zamiar podjechać i go oglądnąć, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Avatar użytkownika
hubercik90
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7/4/2014, 20:05
Lokalizacja: Rzeszów



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê