Zobacz wątek - Motocykl dla poczatkujacego 5000zł
NAS Analytics TAG

Motocykl dla poczatkujacego 5000zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl dla poczatkujacego 5000zł

Postprzez B3free » 8/8/2014, 00:44

CoÅ› o mnie :
budżet 5tys. najlepiej aby ze wszystkim zamknąć tą kwotę (opłaty).
doświadczenie - 8 lat temu miałem skuter (czyli zerowe )
23 lata,waga 75 kg wzrost 173 cm (jestem dobrze zbudowany,silny)
Pojemność 125c - ponieważ posiadam tylko uprawnienia na auto.

Bardzo mi się podobają sportowe motory zawsze chciałem taki posiadać.
Najlepiej jak by motor dobrze prezentował wizualnie np. szerokie opony,dźwięk który
wydaje nie przypominał plączącej córki brata. Motor ma mi służyć aby gdzieś podskoczyć i jakiejś zajawkowej jazdy. Najlepiej jak by nie trzeba było zbyt często zaglądać do niego ponieważ nie jestem znawcą jeśli chodzi o naprawy tego typu sprzętu.
B3free
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/8/2014, 00:25
Lokalizacja: Bialystok


Postprzez miki1406 » 8/8/2014, 08:45

Patrząc na twój opis to szukasz "mieszkania 300m2, ale kawalerki i za 1/10 ceny rynkowej"

Nie da się połączyć tego wszystkiego...

W pojemności 125, żeby miał rasowy dźwięk to musi być 4T. Żeby był duży to polecam Varadero 125. To kolos w swojej klasie, gabarytowo zbliżony do dużych braci (jak Transalp). Ale do tej 5ki musisz trochę dołożyć...

125 4T V2, da ci dźwięk, wygląd, bezawaryjność, ale prędkość max w oklolicach 120km/h.

Jeśli szukasz czegoś szybszego musisz zgodzić się na pierdziawke 2T, większą awaryjność i brać RS125, która jest największa w klasie minisport.
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez B3free » 8/8/2014, 14:23

Rozumiem o Varadero słyszałem juz wcześniej, jednak trochę mi się nie podoba wizualnie.
nic innego nie ma na pograniczu tego co mówiłem? nawet jak bym dokupił jakiś wydech.
ps. Zdecydowałem sie chyba na Honde Cbr, teraz pytanie na co powinienem zwracać uwagę przy zakupie?
B3free
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/8/2014, 00:25
Lokalizacja: Bialystok

Postprzez lagiboy » 8/8/2014, 15:00

jest, Yamaha YZF R125 i Rieju RS3 z silnikiem Miranelli-Yamaha ale Cię nie stać.

zwracać uwagę powinieneś na wszystko. plastiki, żarówki, przewody, łańcuch, opony, zawiasy, kontrolki, rozrusznik, pracę silnika, gazy wylotowe, hamulce, geometrię, rdzę, siedzenie, zębatki, słowem weź kogoś kto będzie wiedział na co zwrócić uwagę a jak nie masz kogoś takiego to znajdź mechanika motocyklowego, jemu zapłać niech sprawdzi.
Ostatnio edytowano 8/8/2014, 19:18 przez lagiboy, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez B3free » 8/8/2014, 18:46

Yamaha YZF R125 fajnie się prezentuje i cudownie pracuje, jednak nie posiadam 10 tysięcy :/ przyznam jednak ze była by idealna.
B3free
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/8/2014, 00:25
Lokalizacja: Bialystok



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości




na górê