Zobacz wątek - Pomoc w wyborze motocykla do 125 pojemności
NAS Analytics TAG

Pomoc w wyborze motocykla do 125 pojemności

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez miki1406 » 6/8/2014, 08:53

To nie są takie złe konstrukcje... Wymagają częstszego serwisu, a prawda jest taka, że część młodych "drajwerów", w ogóle nie serwisuje chinoli... Materiały materiałami...

Jak za te pieniądze, które chcą za te sprzęty, to oferują na prawdę fajne maszynki oparte na duuużżżooo droższych markowych konstrukcjach...

Cieszy mnie to, że się pojawiły, bo nie każdy młody, ma wiadro pieniędzy, żeby wydawać na drogie maszynki, i drugie na późniejsze części i serwis.

Za 4 i pół klocka dostajemy nowy motocykl, który fajnie wygląda, mało pali i jest tani w utrzymaniu... Indywidualna sprawa kupującego to podejście do serwisu i napraw bieżących... To tutaj wychodzi, czy przejedziemy 8tyś, czy 38tyś...

A jak pokazują mi skutery, 4T z tesco ponad 35tyś przejedzie...
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez Movi » 8/8/2014, 09:23

piterek44 napisał(a):no i mam gwarancję.


Akurat w przypadku Rometa nie powinno być problemu, ale zapytaj proszę sprzedawce ile będą szły części jak coś się zepsuje. Bo to że masz gwarancje to jedno, a to w ile go poskładają to drugie. Już wspominałem w kilku tego typu tematach, że pewnemu Panu zepsuł się chinol w środku maja i do dzisiaj nie jeździ bo części wiozą chyba na osiołku z Chin.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr