Zobacz wÄ…tek - Dobry i tani sklep z akcesoriami motocyklowymi w kielcach
NAS Analytics TAG

Dobry i tani sklep z akcesoriami motocyklowymi w kielcach

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Dobry i tani sklep z akcesoriami motocyklowymi w kielcach

Postprzez Geralt71 » 22/7/2014, 10:13

Witam :?
Zamierzam kupić kask Shark s900c, najbliżej mam do Kielc, w sklepie chciałbym przymierzyć i zobaczyć jak leży. I tu moje pytanie jaki sklep w Kielcach polecacie, by było możliwie najtaniej i z fachową obsługą?

I przy okazji chciałbym sie zapytać czy ten kask byłby dobrym wyborem na początek przygody z motocyklami? Planuje kupić sv 650 więc chyba wystarczyłby na nią.

(Jeśli nie ten dział to sorry, dawno mnie tu nie było i najodpowiedniejszy wydał mi sie ten dział :roll: )
Avatar użytkownika
Geralt71
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 27/5/2010, 17:24


Postprzez jackal_pl » 22/7/2014, 11:20

Najlepiej wpisz w alledrogo nazwę kasku i poszukaj, czy nie ma wyników z pobliskich sklepów.
Kask jak najbardziej siÄ™ sprawdzi :)
Najlepiej poczytaj jeszcze jakieÅ› recenzje/testy.
Kawasaki ER-5, 98r.
jackal_pl
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 9/3/2009, 19:55
Lokalizacja: Okolice Gliwic


Postprzez Geralt71 » 22/7/2014, 19:33

Co do kasku sporo czytałem ale nigdy wypowiedź kogoś nie będzie adekwatna do tego co ja będę odczuwał. W sklepie jedynie mogę przymierzyć jak leży, a że moto nie mam i dopiero na jazdach na prawko będzie testowany, więc lece trochę w ciemno jeśli chodzi o komfort bo z tego co słyszałem trochę hałas jest, aczkolwiek jeździłem już w wielu kaskach kolegów za cene około 100zł więc myślę że chyba aż tak hałas nie będzie mi przeszkadzał. W honda plaza widziałem fajne promocje kask za 2 tysie po 800zł ale niestety nie mam tak dużego łba :( Lece szukam w takim razie po allegro :D
Avatar użytkownika
Geralt71
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 27/5/2010, 17:24

Postprzez Brekekeks » 27/7/2014, 20:49

Sharki mają w Skuter-pasji na ul. Warszawskiej w Kielcach. Podjedź, przymierz.
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
Brekekeks
Świeżak
 
Posty: 457
Dołączył(a): 14/10/2010, 17:10
Lokalizacja: Kielce

Postprzez pablo9321 » 29/7/2014, 16:51

Co do sklepu Skuter pasja w kielcach, to ja nie odbieram go zbyt dobrze...
Chodzi mi tutaj o pomoc w doborze wymarzonego stroju/kasku...

Kolejna sprawa to cena, ja przymierzalem tego Sharka i cena byla mocno wygorowana, mozesz tam tylko jechac przymierzyc ale nie kupic, chyba ze Cie stac.

Panie sÄ… uprzejme i mile aczkolwiek nie do konca sie znaja i potrafia cos sensownie doradzic...
( To jest moja opinia )
pablo9321
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 3/4/2014, 09:41
Lokalizacja: świętokrzyskie, powiat staszowski

Postprzez pablo9321 » 29/7/2014, 16:51

Co do sklepu Skuter pasja w kielcach, to ja nie odbieram go zbyt dobrze...
Chodzi mi tutaj o pomoc w doborze wymarzonego stroju/kasku...

Kolejna sprawa to cena, ja przymierzalem tego Sharka i cena byla mocno wygorowana, mozesz tam tylko jechac przymierzyc ale nie kupic, chyba ze Cie stac.

Panie sÄ… uprzejme i mile aczkolwiek nie do konca sie znaja i potrafia cos sensownie doradzic...
( To jest moja opinia )
pablo9321
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 3/4/2014, 09:41
Lokalizacja: świętokrzyskie, powiat staszowski

Postprzez Geralt71 » 7/8/2014, 22:15

I zakupiłem :D W skuterpasja. No co do pań są miłe fakt, dogadać sie szło jeśli chodzi o zniżkę jakąś. Ale tak średnio się znają, bardziej trzeba być samemu rozgarniętym. Co do ceny, zapłaciłem 780zł za niego, może i trochę drogo ale już nie zbawi mnie te 50zł czy ileś. No i do tego w zestawie pinlock wiec nie będę już takim cebulakiem dam ludziom zarobić :D A co do sklepu, ogromne zaskoczenie wyborem asortymentu. Więc myślę odwiedzić go przy zakupie butów :)

Kupiłem co miałem w zamiarze czyli sharka, a nawet że miałem więcej kasy przy sobie to postanowiłem zainwestować w rękawice, tutaj pani leżała z pomocą wiec już sam musiałem sobie radzić, na żywioł i po 30 minutach oglądania i mierzenia, wybór padł na Modeka sportie, przejechałem na nich już Ponad 300 km i jak na pierwsze tanie rękawice są bardzo dobre :wink: Ręka się nie poci w mieście przy wyższych temperaturach wiec na lato są jak najbardziej ok :) Jedyny mankament to kciuk ale to już chyba moja wina i mojego kciuka który troszkę za krótki jest do rękawicy, ale to mały pikuś.

Co do kasku, REWELACYJNY :shock: Na początku trochę ciasny ale teraz to niebo na głowie, wygodny, jak na razie cichy ( do 100km/h jest git przynajmniej dla mnie ) Trochę powietrza nawiewa po szyi od dołu ale kominiarka trochę redukuje to. Dzięki bogu że szukałem kasku z blendą bo nie zamienię żadnego kasku, na kask bez niej. No i w gratisie miałem pinlock co jest mega plusem, pierwszy raz takie cudo zakładałem i nie obyło sie bez problemów ale jakoś uporałem sie z tym i po prostu chyba by sie nie dało jechać dzisiaj wieczorem bez pinlocka. szybka wokół zaparowała, a jego ani rusz wiec jest jak najbardziej na plus. Jak na pierwszy mój kask jestem jak najbardziej zadowolony z wyboru :D Tak samo jak i z rękawic które był kupowane na wariata :lol:

Dołączam zdjęcie podglądowe, niestety innego nie mam, a nie chce mi się szukać czegoś do robienia zdjęć tym bardziej jutro :D Zdjęcie dla mojej ukochanej koleżanki której nie cierpię :* wiec musicie wybaczyć gestykulacje :roll:

Obrazek (otwórz link)

EDIT
znalazłem jeszcze jedno z naklejonymi już naklejkami odblaskowymi, efekt nawet fajny :)

Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
Geralt71
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 27/5/2010, 17:24



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê