Zobacz wÄ…tek - Yamaha xj600n - ocena napedu
NAS Analytics TAG

Yamaha xj600n - ocena napedu

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Yamaha xj600n - ocena napedu

Postprzez novymivo » 5/8/2014, 23:12

Hej .
Jestem tu nowy i odrazu pytanko.
Jutro jade odebrac tego caferacera, ale jedno mnie zastanawia- naped.
Myslicie ze jest juz na koncu, czy ma jeszcze pare mm regulacji co bym odrazu napedu nie musial wymieniac.
Sorki za fotki ale lepszych nie mam.
link do aukcji

http://www.ebay.co.uk/itm/YAMHA-XJ-600-CAFE-RACER-px-swap-motor-bike-/251596699995?ViewItem=&ssPageName=ADME%3AB%3ABODO%3AUK%3A1&item=251596699995&nma=true&si=%252FQkTHmyqzlr%252Be4mayLcIWX0aSgU%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557 (otwórz link)


ewentualnie ile km zrobie jeszcze na tym lancuchu ? wiem wiem ,zapytam sie wrozki :)
novymivo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/8/2014, 23:08


Postprzez lagiboy » 5/8/2014, 23:35

zapytaj właściciela ile ma napęd, obejrzyj zębatkę i będziesz wiedział. Jeśli bierzesz go od Anglika i to Cafe racer to masz prawie pewność, że napęd jest w dobrym stanie i nic złego się z nim nie będzie działo po drodze. Dobrze go nasmaruj przed podróżą. Pytaj go kiedy były wymienione zębatki (sprockets) i łańcuch (chain). Powinien odpowiedzieć normalnie. Przebieg tez powinien być prawdziwy.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez novymivo » 6/8/2014, 00:08

lagiboy napisał(a):zapytaj właściciela ile ma napęd, obejrzyj zębatkę i będziesz wiedział. Jeśli bierzesz go od Anglika i to Cafe racer to masz prawie pewność, że napęd jest w dobrym stanie i nic złego się z nim nie będzie działo po drodze. Dobrze go nasmaruj przed podróżą. Pytaj go kiedy były wymienione zębatki (sprockets) i łańcuch (chain). Powinien odpowiedzieć normalnie. Przebieg tez powinien być prawdziwy.


Dziekuje za odpowiedz.
Juz nim jezdzilem, musialem tylko sprowadzic kask i odziez z PL dlatego odbior przedluzyl mi sie o tydzien.
Dlaczego naped- bo poprostu widze ze brakuje lub jest na minimum miejsce do naciagu lancucha na wachaczu. Stad ta konsternacja.
Jak powiekszycie zdjecia to zobaczycie o co mi chodzi , mam nadzieje ;).
novymivo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/8/2014, 23:08

Postprzez Artur_ » 6/8/2014, 07:52

To jeszcze sprawdź czy są nominalne przełożenia. Może ktoś wrzucił na tył mniejszą o kilka ząbków zębatkę żeby moto miało niższe obroty na trasie? W serwisówce (nie każdej) jest opis jak zmierzyć zużycie łańcucha.
Obrazek

zużycie zębatek trzeba już ocenić "na oko"
Obrazek
Artur_
Świeżak
 
Posty: 358
Dołączył(a): 30/5/2008, 06:23
Lokalizacja: Zabrze



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê