Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motor dla dziewczyny
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor dla dziewczyny

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motor dla dziewczyny

Postprzez anka2451 » 31/7/2014, 20:43

Siemka, planuje zakup pierwszego motoru :D Szczerze powiedziawszy moje doświadczenie to dwie przejażdżki na skuterku 50, ale motory są moją pasją już bardzo długo, więc doświadczenie mam zamiar nabrać. Mam 15 lat, 170cm wzrostu i 55kg wagi. Od stycznia (o ile pogoda będzie na to pozwalała) mam zamiar zacząć chodzić na prawko A1. Motor potrzebny mi jest przede wszystkim na jazdę do szkoły. Sporadycznie mam zamiar robić wypad na jakieś boczne drogi :D. Km w sezonie? Nie mam pojęcia. Rocznie mniej więcej do 3tys. Jak już pisałam planuję jeździć po drogach, więc coś podchodzące pod ścigacza byłoby idealnie. Szukam czegoś do 5tys. Myślałam nad r125, ale za te pieniądze nie mam co liczyć. Zastanawiam się też nad cbr125. Jestem otwarta na nowe propozycję. Z góry dzięki za odpowiedź :D
anka2451
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23/7/2014, 10:09


Postprzez jasnoksieznik » 1/8/2014, 08:43

Czyli na dobra sprawe zaczniesz jazdy w marcu/kwietniu 2015? Zanim wyjezdzisz godziny, zdasz i wydadza Ci dokument, bedzie maj/czerwiec.
Wez pod uwage, ze:
- moze Ci sie odwidziec
- moze Ci sie zmienic budzet
- zmienia sie motocykle na rynku
- jesli kupisz moto przed zdaniem, to bedziesz jezdzic przed zdaniem egzaminz. Jazda bez prawka to zuo.

Czyli: najlepiej zadaj to samo pytanie na wiosne.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê