Zobacz wÄ…tek - DzwoniÄ…cy wydech i przekaznik Honda cb 500
NAS Analytics TAG

DzwoniÄ…cy wydech i przekaznik Honda cb 500

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

DzwoniÄ…cy wydech i przekaznik Honda cb 500

Postprzez kuba210796 » 25/7/2014, 23:21

Witam. Zwracam się do was z prośbą o rozwiązanie problemów mojej cebulki ;).
Otóż od jakiegoś czasu (coraz bardziej) zaczyna mi dzwonić w wydechu - jakby centralnie w środku. I nie wiem co to może być i jak zapobiec tym denerwującym dzwięką. Opcja wchodzi tylko w gre w środku wydechu - niczego nie dotyka itd.
Myślałem też założyć nowy dominator na allegro są za 439złotych,ale nie wiem czy warto,inwestować tyle w cebulę,a potem gdy będę sprzedawał ten wydech i tak nie podniesie ceny zbytnio.

A kolejnym problemem jest przekaźnik rozrusznika. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło,że przy odpalaniu nie kręcił tylko "tykał" a dokładnie tykał przekaźnik,sprawdziłem go, i chciałem odpalić za pomocą tych dwóch kablów idących do niego - gdyby padł przekaźnik to by odpalił za pomocą tych kabli. Ale było to samo. Co najlepsze samo się naprawiło... samo, odpalał ładnie i dziś pod sklepem znowu zaczęło tykać, na pycha odpaliłem przejechałem kawałek zgasiłem i znowu odpalał normalnie. Nie wiem co może być przyczyną,ale akumulator ma dobre napięcie.
Proszę o pomoc z góry dziekuje
Avatar użytkownika
kuba210796
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 20/2/2013, 16:35


Postprzez tomek2102 » 29/7/2014, 08:22

Akumulator już pada lub jest problem z ładowaniem dlatego przekaźnik tyka.
tomek2102
Świeżak
 
Posty: 152
Dołączył(a): 3/3/2013, 14:20
Lokalizacja: Chełm




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê