Zobacz wątek - Jaki router kupic
NAS Analytics TAG

Jaki router kupic

O wszystkim
_________

Jaki router kupic

Postprzez melvin » 23/7/2014, 18:06

Godzinę temu odszedł na zawsze mój tp-link. Zmuszony jestem zanabyc drogą kupna jego następcę. Następca ma byc
niezawodny, pracować w domu jednorodzinnym na łączu Neostrady, ma mieć spory zasięg WiFi, ma zapewniać stabilne i bezpieczne połączenie, szukam czegoś do 200 zł. Co polecacie e? Sprawa jest pilna bo jestem odcięty od świata spamu.[/list]
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez decantis » 23/7/2014, 18:21

Polecam taki
sam mam i używam i jest niezawodny
http://www.pentagram.pl/produkty/cerberus-p-6363
decantis
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/7/2014, 20:38


Postprzez Marsjanin » 23/7/2014, 19:02

Również polecam produkty Pentagramu :)
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez melvin » 24/7/2014, 22:27

ogarnąłem kolejnego TP-linka, używkę od znajomego, miejmy nadzieję że tym razem nie pokona go nagłe wyładowanie atmosferyczne...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Glenroy » 24/7/2014, 23:32

Ja neo mam na cerberusie 6343, ogólnie spoko sprzęt, nie mam z nim problemów, wi-fi też ma przyzwoity zasięg, ale jeżeli chcesz zarządzać łączem przez QoS, to unikaj jak ognia, ma rzekomo jakiś "inteligentny QoS" ale tak posranej konfiguracji jeszcze nie widziałem, mam sprzęt już ponad rok czasu i do dzisiaj nie kumam jak to skonfigurować, w D-linku robiłem to dosłownie intuicyjnie, tutaj po prostu mnie krew zalewa. Do tego w pudełku masz skróconą instrukcję instalacji, instrukcji obsługi brak, po pół roku znalazłem na necie pełną instrukcję, która i tak niczego, czego bym nie wiedział mi nie powiedziała, forum pentagrama popadło w agonię, uzyskać jakieś informacje graniczy z cudem.

Od miesiąca przestałem się tym przejmować, domownicy korzystają sobie z neo, cerberus radzi sobie całkiem dobrze z podziałem łącza na 5 urządzeń bez QoS, przynajmniej nikt mi skarg nie składa. A ja wziąłem sobie LTE z plusa bez ograniczeń i jestem z niego mega zadowolony :).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 65 gości




na gr