Zobacz wątek - Honda NSR. Opłaca się?
NAS Analytics TAG

Honda NSR. Opłaca się?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Honda NSR. Opłaca się?

Postprzez KapitanBreak » 20/7/2014, 10:20

Witam.
Jestem pierwszy raz na forum więc proszę o wyrozumiałość. :) Zamierzam zmienić sprzęt. Już dawno myślałem nad kupnem Hondy NSR. Znalazłem następującą ofertę, ale czy warto w tej cenie? http://olx.pl/oferta/honda-nsr-125-CID5 ... 36bf30bd0a Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?
KapitanBreak
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20/7/2014, 10:12
Lokalizacja: Gogołów


Postprzez Deplay » 22/7/2014, 10:07

Patrzyłem hondziny na allegro - sam zamierzam kupić coś dla siebie, tutaj masz rocznik 2002, nie wiem, czy 30000 km dla motocykla, to duży przebieg - moim zdaniem tak. Widziałem na allegro tańsze i młodsze, ale musisz popatrzyć na własną rękę.
Deplay
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/7/2014, 17:27
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez jaroaro » 22/7/2014, 11:50

Szukasz starego motocykla i chcesz żeby miał mniej niż 10 tyś km nakręcone? Co do tego że są młodsze to faktycznie, mogą być dużo młodsze jeżeli produkcje zatrzymano w 2002r. Tak swoją drogą nie wiem co właściciel tej Hondy chciał osiągnąć montując taki wydech do motocykla : >. KapitanBreak, najlepiej jak pojedziesz z kimś kto ogarnia motocykle, a najlepiej jak już miał styczność z tym modelem i oceni stan.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê