Zobacz wÄ…tek - Pierwszy 125, rozsÄ…dna cena.
NAS Analytics TAG

Pierwszy 125, rozsÄ…dna cena.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy 125, rozsÄ…dna cena.

Postprzez Deplay » 21/7/2014, 10:55

Cześć, nie orientuję się ani trochę w świecie motocykli - tylko miałem przyjemność jeździć na quadzie.
KierujÄ…c siÄ™ podstawowymi informacjami, na poczÄ…rek :

-Doświadczenie na motocyklach - zerowe,
-16 lat, 87kg, 183 cm wzrostu,
-Quad na codzień, potrzebny do dojazdu do szkoły oddalonej o 40 km, z plecakiem, również do samotnych wypadów, także z kolegami, dłuższe i krótsze dystanse, czasem po mało wymagającym terenie (ubite dróżki polne),
-Nie mam pojęcia, ile chcę przejechać kilometrów w sezonie, jednakże może być tego dużo,
-Cena motocykla nie może przekroczyć 10.000 zł, wliczając w to wszelkie niezbędne rzeczy (w tym ubiór)
-Z budżetem na utrzymanie może być różnie, jednakże myślę, że z tym nie będzie większych problemów, wszystko w granicach rozsądku,
-Podoba mi się coś sportowego, jednakże stawiam nacisk na wygodną pozycję. Nie interesuje mnie sylwetka ścigacza, która z tego, co wiem, wymaga nachylonej pozycji. Coś sportowego, mieszanego z turystykiem.
-Moją uwagę przycięgnęła Honda CRX 125 ccm.

Na koniec, chciałbym dodać, że nie interesują mnie jakieś dziwne , mało znane marki. Chcę coś niezniszczalnego i dobrego, jako bazę do ew. przeróbek.
Deplay
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/7/2014, 17:27
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Matt_at » 21/7/2014, 15:42

-16 lat

to jak chcesz 125 jeździć ??
APRILIA RS
Matt_at
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23/3/2014, 07:08
Lokalizacja: Krosno


Postprzez King of Road » 21/7/2014, 15:49

A prawko masz?
Avatar użytkownika
King of Road
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 6/1/2014, 21:27

Postprzez Deplay » 21/7/2014, 17:48

W trakcie - A1.
Deplay
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/7/2014, 17:27
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê