Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Policja na Mazowszu zatrzymuje prawa...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Policja na Mazowszu zatrzymuje prawa...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Policja na Mazowszu zatrzymuje prawa...

Postprzez Åšcigacz » 18/7/2014, 09:17

Dyskusja na temat: Policja na Mazowszu zatrzymuje prawa jazdy
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Policja na Mazowszu zatrzymuje prawa jazdy
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 09:17

Popieram w 100% Taki system funkcjonuje w większości europejskich krajów i m.in. dlatego jest tam porządek na drogach. Znamienne, że polscy kierowcy za granicą jeżdżą przepisowo. Jak mówiła moja babcia "albo się będą ciebie (tu państwa) bać albo się będą z ciebie śmiać". Mam nadzieję, że doczekam czasów,kiedy w Polsce będzie jeździło się tak jak w Niemczech, Austrii, czy choćby Czechach.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 09:18

Jeżeli ktoś jest motocyklistą bez w.w. ustawy i posiada kategorię A oraz B to też traci wtedy na pewien okres wszystkie kategorie (bez względu na to czym akurat jechał...). Moim zdaniem bardzo dobrze, że zabierają. Im mniej idiotów na drodze, tym bezpieczniej!<br><hr>bigpimpinhustla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 09:19

No proszę, a w sprawie jazdy kierowcy białego BMW, szalejącego niedawno po Warszawie wielokrotnie, to powołują biegłego czy aby na pewno kierowca stworzył niebezpieczeństwo. No cóż, kolejna akcja, trzeba przeczekać, może po wakacjach wróci wszystko do normy.<br><hr>aleon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 09:23

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli ktoś jest motocyklistą bez w.w. ustawy i posiada kategorię A oraz B to też traci wtedy na pewien okres wszystkie kategorie (bez względu na to czym akurat jechał...). Moim zdaniem bardzo dobrze, że zabierają. Im mniej idiotów na drodze, tym bezpieczniej!<br><hr>bigpimpinhustla<br>
Tii mądry- jeśli jeździsz na chińskim skuterku to się nie wypowiadaj...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 09:36

Co tu wiele pisać- zamordyzm rośnie, a gliniarze jak roboty będą ślepo stosować się do nowych zarządzeń i nabijać państwową kiesę. Było zabierać - to będą zabierać, bez względu na to czy ktoś szalał między domami obok szkoły lub straszył stare baby idące do kościoła czy też zapierdzielał autostradą wiodącą przez pola i lasy... Jako motocyklista wiem że przy przyspieszeniach jakie ma moto pogonić można wszędzie, wystarczy kilkaset metrów dobrej drogi i odpowiedni (nie zabudowany) teren. Dlaczego więc wszyscy przekraczający szybkość będą wrzuceni do jednego wora- ci zapierdzielający w sposób w miarę bezpieczny poza terenem zabudowanym i po dobrych drogach w niewielkim ruchu i ci dzidujący między samochodami w terenie zabudowanym? To kierownik pojazdu decyduje gdzie przegina i to będący na miejscu gliniarz powinien decydować o wysokości kary zależnie od zagrożenia jeśli uda mu się złapać delikwenta (a nuż będzie człowiekiem życiowym... ;-) ). Najgorsze co może nas spotkać to odgórne decyzje (a już nie daj Boże płynące wprost z UE )...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 10:41

Komentatorzy napisał(a):Popieram w 100% Taki system funkcjonuje w większości europejskich krajów i m.in. dlatego jest tam porządek na drogach. Znamienne, że polscy kierowcy za granicą jeżdżą przepisowo. Jak mówiła moja babcia "albo się będą ciebie (tu państwa) bać albo się będą z ciebie śmiać". Mam nadzieję, że doczekam czasów,kiedy w Polsce będzie jeździło się tak jak w Niemczech, Austrii, czy choćby Czechach.<br><hr>Gnypek<br>
Nie Babcia tak mówiła, a Pan Wołodyjowski. A nawet jego ojciec, żeby być dokładnym ;)<br><hr>Janek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 10:42

...bo taki prikaz (PROPAGANDA!) dostali z góry<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 11:10

Niestety jazda na szybkim moto stała się udręką - cały czas można spodziewać się policjanta wybiegającego z krzaków i pożegnaniem z prawkiem. Pozostaje pytanie po co produkować tak szybkie samochody, motocykle? <br><hr>wojnos1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 11:43

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli ktoś jest motocyklistą bez w.w. ustawy i posiada kategorię A oraz B to też traci wtedy na pewien okres wszystkie kategorie (bez względu na to czym akurat jechał...). Moim zdaniem bardzo dobrze, że zabierają. Im mniej idiotów na drodze, tym bezpieczniej!<br><hr>bigpimpinhustla<br>
Puknij sie w leb pajacu.jestes politykiem?<br><hr>yghjg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 11:47

Komentatorzy napisał(a):Popieram w 100% Taki system funkcjonuje w większości europejskich krajów i m.in. dlatego jest tam porządek na drogach. Znamienne, że polscy kierowcy za granicą jeżdżą przepisowo. Jak mówiła moja babcia "albo się będą ciebie (tu państwa) bać albo się będą z ciebie śmiać". Mam nadzieję, że doczekam czasów,kiedy w Polsce będzie jeździło się tak jak w Niemczech, Austrii, czy choćby Czechach.<br><hr>Gnypek<br>
Dales sobie wmowic,ze u nas nie ma porzadku.Nie ogladaj tylu wiadomosci,bedziesz zdrowszy i bardziej tolerancyjny.<br><hr>swinstwo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 11:54

To proste.Badz czujny i lec trzy paki tam,gdzie sie da.Swiadomie lamiemy przepisy,bo kochamy predkosc.Zdaje sobie sprawe z konsekwencji.Teraz nie sztuka z,,,,alac,sztuka tak cisnac,zeby chciwe barany Cie nie zlapaly.Patrz w lusterka,patrz co wyprzedzasz i ogien.pozdo myslacym<br><hr>ogien
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:15

Komentatorzy napisał(a):Popieram w 100% Taki system funkcjonuje w większości europejskich krajów i m.in. dlatego jest tam porządek na drogach. Znamienne, że polscy kierowcy za granicą jeżdżą przepisowo. Jak mówiła moja babcia "albo się będą ciebie (tu państwa) bać albo się będą z ciebie śmiać". Mam nadzieję, że doczekam czasów,kiedy w Polsce będzie jeździło się tak jak w Niemczech, Austrii, czy choćby Czechach.<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Dales sobie wmowic,ze u nas nie ma porzadku.Nie ogladaj tylu wiadomosci,bedziesz zdrowszy i bardziej tolerancyjny.<br><hr>swinstwo<br>
Widzisz Kolego tak się składa, że nie mam nawet w domu TV. Ale co tam, Ty i tak wiesz lepiej co mi wmówiono i jak często oglądam wiadomości. Jeżeli uważasz, że na Polskich drogach jest porządek, to gratuluję dobrego samopoczucia. Co do tolerancji, to owszem nie mam żadnej tolerancji dla łamania jakichkolwiek przepisów, w tym drogowych. Widzisz jakiś taki dziwny jestem. Mimo wszystko pozdrawiam! <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:17

Komentatorzy napisał(a):Popieram w 100% Taki system funkcjonuje w większości europejskich krajów i m.in. dlatego jest tam porządek na drogach. Znamienne, że polscy kierowcy za granicą jeżdżą przepisowo. Jak mówiła moja babcia "albo się będą ciebie (tu państwa) bać albo się będą z ciebie śmiać". Mam nadzieję, że doczekam czasów,kiedy w Polsce będzie jeździło się tak jak w Niemczech, Austrii, czy choćby Czechach.<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie Babcia tak mówiła, a Pan Wołodyjowski. A nawet jego ojciec, żeby być dokładnym ;)<br><hr>Janek<br>
Dzięki za sprostowanie. Pozdrawiam!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:22

Komentatorzy napisał(a):To proste.Badz czujny i lec trzy paki tam,gdzie sie da.Swiadomie lamiemy przepisy,bo kochamy predkosc.Zdaje sobie sprawe z konsekwencji.Teraz nie sztuka z,,,,alac,sztuka tak cisnac,zeby chciwe barany Cie nie zlapaly.Patrz w lusterka,patrz co wyprzedzasz i ogien.pozdo myslacym<br><hr>ogien<br>
Mam nadzieję, że lecąc te trzy paki ogarniasz na tyle, żeby mnie lub innego uczestnika ruchu nie zabić. A swoją drogą gdzie Twoim zdaniem można bezpiecznie lecieć trzy paki, bo i na niemieckich autostradach to czyste szaleństwo. W ogóle 300 km/h i bezpiecznie wygląda w zestawieniu kretyńsko.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:26

Komentatorzy napisał(a):...bo taki prikaz (PROPAGANDA!) dostali z góry<br><hr>txa<br>
Co ma do tego PROPAGANDA? Co mają ze sobą wspólnego propaganda i egzekwowanie obowiązującego prawa?<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:30

Komentatorzy napisał(a):Co tu wiele pisać- zamordyzm rośnie, a gliniarze jak roboty będą ślepo stosować się do nowych zarządzeń i nabijać państwową kiesę. Było zabierać - to będą zabierać, bez względu na to czy ktoś szalał między domami obok szkoły lub straszył stare baby idące do kościoła czy też zapierdzielał autostradą wiodącą przez pola i lasy... Jako motocyklista wiem że przy przyspieszeniach jakie ma moto pogonić można wszędzie, wystarczy kilkaset metrów dobrej drogi i odpowiedni (nie zabudowany) teren. Dlaczego więc wszyscy przekraczający szybkość będą wrzuceni do jednego wora- ci zapierdzielający w sposób w miarę bezpieczny poza terenem zabudowanym i po dobrych drogach w niewielkim ruchu i ci dzidujący między samochodami w terenie zabudowanym? To kierownik pojazdu decyduje gdzie przegina i to będący na miejscu gliniarz powinien decydować o wysokości kary zależnie od zagrożenia jeśli uda mu się złapać delikwenta (a nuż będzie człowiekiem życiowym... ;-) ). Najgorsze co może nas spotkać to odgórne decyzje (a już nie daj Boże płynące wprost z UE )...<br><hr>marian65<br>
Myślę, że właśnie policjant zadecyduje, czy dane przekroczenie stanowiło tak niebezpieczne zachowanie, że kwalifikuje się do zatrzymania uprawnień. Oczywiście czym innym jest jazda autostradą nawet 200 km/h, a czym innym 120 km/h przez wieś. Jedno i drugie to poważne wykroczenie ale obiektywnie na autostradzie stwarza się mniejsze zagrożenie. Myślę, że policjanci będą to brali pod uwagę. A nawet jeśli nie, to zawsze można odwołać się do sądu i spróbować przekonać sędziego.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:31

Komentatorzy napisał(a):No proszę, a w sprawie jazdy kierowcy białego BMW, szalejącego niedawno po Warszawie wielokrotnie, to powołują biegłego czy aby na pewno kierowca stworzył niebezpieczeństwo. No cóż, kolejna akcja, trzeba przeczekać, może po wakacjach wróci wszystko do normy.<br><hr>aleon<br>
A co rozumiesz przez normÄ™?<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:32

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli ktoś jest motocyklistą bez w.w. ustawy i posiada kategorię A oraz B to też traci wtedy na pewien okres wszystkie kategorie (bez względu na to czym akurat jechał...). Moim zdaniem bardzo dobrze, że zabierają. Im mniej idiotów na drodze, tym bezpieczniej!<br><hr>bigpimpinhustla<br>
Komentatorzy napisał(a):Puknij sie w leb pajacu.jestes politykiem?<br><hr>yghjg<br>
Bardzo konstruktywny komentarz. <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 12:34

Może powinni zacząć od siebie. Kilka razy widziałem jak policja łamie przepisy w karygodny sposób...<br><hr>jam fan spalin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na górê