Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Zostań Dawcą - bardzo mocna kampania
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Zostań Dawcą - bardzo mocna kampania

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Zostań Dawcą - bardzo mocna kampania

Postprzez Åšcigacz » 17/7/2014, 13:07

Dyskusja na temat: Zostań Dawcą - bardzo mocna kampania
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Zostań Dawcą - bardzo mocna kampania
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 13:07

Ja jestem o 18 roku życia i nie dlatego że jeżdżę na moto ale uważam że tak trzeba. Moja śmierć może być dla kogoś nowym życiem. <br><hr>Apollo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 13:07

Ja jestem o 18 roku życia i nie dlatego że jeżdżę na moto ale uważam że tak trzeba. Moja śmierć może być dla kogoś nowym życiem. <br><hr>Apollo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 13:23

Ta kampania na pewno ociepli wizerunek motocyklistów.<br><hr>motocykliści ?= dawcy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 13:42

Tylko jest jedno ale... Gdy masz przy sobie zaświadczenie o tym, że chcesz oddać organy w razie śmiertelnego wypadku, służby zdrowia nie chcą zbyt ratować takiego człowieka... Wolą go "uśmiercić" by mieć narządy... Po 2. Narządy są pobierane od człowieka jeszcze żyjącego, nie martwego...<br><hr>Anonim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 14:20

Komentatorzy napisał(a):Tylko jest jedno ale... Gdy masz przy sobie zaświadczenie o tym, że chcesz oddać organy w razie śmiertelnego wypadku, służby zdrowia nie chcą zbyt ratować takiego człowieka... Wolą go "uśmiercić" by mieć narządy... Po 2. Narządy są pobierane od człowieka jeszcze żyjącego, nie martwego...<br><hr>Anonim<br>
większego debila dawno nie czytałem... wracaj książek i pracy domowej bo po wakacjach znowu do szkoły...<br><hr>songoku
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 14:25

Jakoś specjalnego wrażenie na mnie ta reklama nie zrobiła. Poza tym, w kwestii oddawania organów, przykro mi, ale kompletnie nie mam zaufania do lekarzy. Nikt mi nie zagwarantuje, że w razie czego, zamiast mnie ratować, nie przeznaczą mnie na części. Tak więc póki co, mówię: ZDECYDOWANE NIE!<br><hr>WrocMAN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 15:17

fajnie, tylko szkoda ze utrwala sie stereotyp motocyklisty - dawcy<br><hr>mm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 15:50

Komentatorzy napisał(a):Jakoś specjalnego wrażenie na mnie ta reklama nie zrobiła. Poza tym, w kwestii oddawania organów, przykro mi, ale kompletnie nie mam zaufania do lekarzy. Nikt mi nie zagwarantuje, że w razie czego, zamiast mnie ratować, nie przeznaczą mnie na części. Tak więc póki co, mówię: ZDECYDOWANE NIE!<br><hr>WrocMAN<br>
Bardzo dobry komentarz - z reszta przykładu nie trzeba daleko szukać - ostatnie wydarzenie z Wrocławia - 17-letni Kamil .....<br><hr>kimer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 16:54

Komentatorzy napisał(a):Tylko jest jedno ale... Gdy masz przy sobie zaświadczenie o tym, że chcesz oddać organy w razie śmiertelnego wypadku, służby zdrowia nie chcą zbyt ratować takiego człowieka... Wolą go "uśmiercić" by mieć narządy... Po 2. Narządy są pobierane od człowieka jeszcze żyjącego, nie martwego...<br><hr>Anonim<br>
tia...
a pioruny odstrasza świeczka w oknie

ten sam poziom edukacji<br><hr>staciek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 17:54

Komentatorzy napisał(a):Jakoś specjalnego wrażenie na mnie ta reklama nie zrobiła. Poza tym, w kwestii oddawania organów, przykro mi, ale kompletnie nie mam zaufania do lekarzy. Nikt mi nie zagwarantuje, że w razie czego, zamiast mnie ratować, nie przeznaczą mnie na części. Tak więc póki co, mówię: ZDECYDOWANE NIE!<br><hr>WrocMAN<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo dobry komentarz - z reszta przykładu nie trzeba daleko szukać - ostatnie wydarzenie z Wrocławia - 17-letni Kamil .....<br><hr>kimer<br>
O tuż to!<br><hr>WrocMAN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 17:57

Komentatorzy napisał(a):Jakoś specjalnego wrażenie na mnie ta reklama nie zrobiła. Poza tym, w kwestii oddawania organów, przykro mi, ale kompletnie nie mam zaufania do lekarzy. Nikt mi nie zagwarantuje, że w razie czego, zamiast mnie ratować, nie przeznaczą mnie na części. Tak więc póki co, mówię: ZDECYDOWANE NIE!<br><hr>WrocMAN<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo dobry komentarz - z reszta przykładu nie trzeba daleko szukać - ostatnie wydarzenie z Wrocławia - 17-letni Kamil .....<br><hr>kimer<br>
Co za durny komentarz, oparty na wiedzy z mediów bez własnego przemyślenia. We Włocławku chodziło o to, że ten Kami uległ już śmierci mózgu z powodu wypadku, a nie tego, że ktoś go nie chciał ratować. Osobną sprawą było to że matka się nie zgodziła na przeszczep jego narządów. Po paru dniach, gdy wszystko wysiadło nie było czego przeszczepiać. <br><hr>093
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 17:59

Komentatorzy napisał(a):Tylko jest jedno ale... Gdy masz przy sobie zaświadczenie o tym, że chcesz oddać organy w razie śmiertelnego wypadku, służby zdrowia nie chcą zbyt ratować takiego człowieka... Wolą go "uśmiercić" by mieć narządy... Po 2. Narządy są pobierane od człowieka jeszcze żyjącego, nie martwego...<br><hr>Anonim<br>
bullshit.obowiązujace w polsce prawo mówi,że nawet jeśli nie masz przy sobie informacji, że zgadzasz się na wykorzystanie twoich organów to dana placówka medyczna ma prawo je wykorzystać. wyjatkiem może byc sytuacja kiedy to masz kartkę z info, ze NIE ZGADZASZ się na wykorzystanie swoich organów<br><hr>sux
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 18:02

po porządnym strzale z organów zostaje zwykła breja nie nadająca się do niczego. według statystyk najczęściej wykorzystuje się organy samobójców a nie motocyklistów!<br><hr>sux
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 18:08

W jaki sposób straszy Was wywiad z Anną Grodzką?
Ja bardziej dygoczę jak widzę Krystynę Pawłowicz czy Marzenę Wróbel kiedy przedstawiają swoją wizję naszego kraju.
Nawet jak widzÄ™ je tylko w TV.<br><hr>RAMA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 18:16

oczywiście musi być motocyklista.... stereotyp powielony. A z samochodów najwięcej jest dawców.<br><hr>bbb&b
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 18:21

Komentatorzy napisał(a):Jakoś specjalnego wrażenie na mnie ta reklama nie zrobiła. Poza tym, w kwestii oddawania organów, przykro mi, ale kompletnie nie mam zaufania do lekarzy. Nikt mi nie zagwarantuje, że w razie czego, zamiast mnie ratować, nie przeznaczą mnie na części. Tak więc póki co, mówię: ZDECYDOWANE NIE!<br><hr>WrocMAN<br>
Komentatorzy napisał(a):Bardzo dobry komentarz - z reszta przykładu nie trzeba daleko szukać - ostatnie wydarzenie z Wrocławia - 17-letni Kamil .....<br><hr>kimer<br>
Komentatorzy napisał(a):Co za durny komentarz, oparty na wiedzy z mediów bez własnego przemyślenia. We Włocławku chodziło o to, że ten Kami uległ już śmierci mózgu z powodu wypadku, a nie tego, że ktoś go nie chciał ratować. Osobną sprawą było to że matka się nie zgodziła na przeszczep jego narządów. Po paru dniach, gdy wszystko wysiadło nie było czego przeszczepiać. <br><hr>093<br>
Durny to jest Twój komentarz, a dodatkowo wybitnie nieprecyzyjny i błędny! Nie we Włocławku, tylko we Wrocławiu. Poza tym, jak twierdziła matka Kamila, lekarze popełnili karygodne błędy przy ocenie wydania protokołu zgonu mózg, dokonując oceny podczas, gdy organizm Kamila był pod wpływem leków.
I na koniec, kolejna dziwna sprawa to fakt, że na miejscu, w trakcie protestu, nie pojawił się tam ani jeden obrońca życia, których bardziej interesują płody niż ludzkie istoty!
<br><hr>WrocMAN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 21:01

Ale skąd pomysł że motocyklista? Jeśli coś takiego pokaże się u nas to jak znam - po netowych komentarzach - nasze społeczeństwo okaże się że "dobry motocyklista to martwy motocyklista". Może to nadmierny skrót myślowy, ale większość tak to zrozumie. Okaże się że same korzyści: w lusterka nie trzeba patrzeć, za oknem nie warczy po nocy i na dodatek organy są do przeszczepów. Potrójna korzyść.

Ciekawe czy środowisko motocyklistów już wysłało twórcy wyrazy "uznania".<br><hr>etwesh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 22:46

Komentatorzy napisał(a):Jakoś specjalnego wrażenie na mnie ta reklama nie zrobiła. Poza tym, w kwestii oddawania organów, przykro mi, ale kompletnie nie mam zaufania do lekarzy. Nikt mi nie zagwarantuje, że w razie czego, zamiast mnie ratować, nie przeznaczą mnie na części. Tak więc póki co, mówię: ZDECYDOWANE NIE!<br><hr>WrocMAN<br>
CoÅ› w tym jest ,co piszesz. Same pÅ‚uco lub serce , pozyskane z mÅ‚odego i zdrowego czÅ‚owieka, sÄ… warte na wolnym rynku po ok.1mlnzÅ‚. Przy takich cenach, jakoÅ› trudno wierzyć w uczciwość lekarzy, szczegòlnie znajÄ…c ich pazerność. CaÅ‚kiem niedawno policja polska przeprowadziÅ‚a akcjÄ™ likwidacji SETEK ogÅ‚oszeÅ„ o sprzedaży organòw w polskim Internecie , starajÄ…c siÄ™ docierać do ogÅ‚oszenoodawcòw. <br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 22:54

Wredna kampania utrwalacjÄ…ca "rasistowskie" stereotypy wiÄ…zane z motocyklistami. Pod informacjÄ… o każdym nieszczęściu motocyklisty pojawiajÄ… siÄ™ natychmiast RADOSNE komentarze o dawcach organòw - ta tendencja nie wymaga wzmacniania takimi kampaniami.<br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê