Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motor z holandi 600.
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor z holandi 600.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motor z holandi 600.

Postprzez adi715 » 15/7/2014, 19:29

Witam.
Nie do końca jestem pewien czy dobry dział ale wydał mi się najodpowiedniejszy :)

Trochę o mnie. 26 lat 180cm koło 75kg

Upatrzyłem sobie na pierwszy motor Suzuki gsr600 lub Kawasaki er-6n
I kolega w pracy mówił mi że może mi je ściągnąć z holandi za połowę ceny rynkowej u nas.
I ta połowa ceny już będzie razem z transportem motoru do warszawy a nie za sam motor, z dodatkowych opłat które zostają dla mnie to papiery te tłumaczenia itp no i rejestracja.

I tu moje pytanie do was, skoro on to mi może ściągnąć za połowę ceny to ile musi kosztować sam motor skoro jeszcze transport i pewnie jakaś przycinka dla niego. Czy to jakiś posklejany taśmą szrot czy tam jest tak tanio? On ma jakiegoś znajomego co ma komis i punkt serwisowy i od niego by go miał.
Co o tym myślicie?
adi715
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16/4/2014, 10:10
Lokalizacja: warszawa


Postprzez gumis » 15/7/2014, 19:31

A myślisz, że ktoś sprzeda ci sprawny motocykl za połowę ceny? Za sprzęt w dobrym stanie niestety trzeba zapłacić.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez adi715 » 15/7/2014, 19:35

No ja to wiem :) dlatego się zastanawiam co to może być za te pieniądze bo tam aż tak tanio to chyba nie jest. A skoro ten koleś prowadzi punkt serwisowy to pewnie to są jakieś powypadkowe
adi715
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16/4/2014, 10:10
Lokalizacja: warszawa

Postprzez lagiboy » 15/7/2014, 22:57

może poskładany z rozwalonych? przód z jednego, tył z innego, plastiki z sześciu innych, od tego koło, od tego kiera, ja bym miał tak samo wątpliwości jak Ty ... i podziękował koledze za chęci.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê