Zobacz wÄ…tek - Derbi Senda 50, problem z mocÄ…, przekazywaniem jej
NAS Analytics TAG

Derbi Senda 50, problem z mocÄ…, przekazywaniem jej

i inne małe pojemności
_________

Derbi Senda 50, problem z mocÄ…, przekazywaniem jej

Postprzez spidi123 » 8/7/2014, 09:14

derbi senda sm 50 odblokowana, większa dysza w gaźniku i mam taki problem, otóż najlepiej jeździ na zimnym silniku lub gdy jest ogólnie chłodno, ale gdy jest ciepło problem polega na tym że gdy już dostanie trochę w palnik strasznie ciężko jedzie, i to na całym gazie, i kopci na niebiesko, powiedziałbym wręcz że nie raz lepiej jedzie na połowie ale ok. Wczoraj przy dość chłodnej temperaturze po przestawieniu pomki oleju, nwm czy to coś dało ale jadąc mniej więcej na 1/4 gazu od 1 do 6 rozpędziłem się w mgnieniu oka :) i to do pełnej na 6, a dawałem wtedy może pół gazu, już nie raz podejrzewałem że tam jest jakiś może większy cyl ale to chyba nie możliwe, w czym tkwi problem?
Dodam jeszcze że to w jaki sposób jadę decyduje jakby o tym jak silnik bd się zachowywał, np po takim sprincie jaki opisałem na 1/4 gazu to już się trochę zmęczy i znowu to nie jest do końca to co ma być, jak się zmęczy, jadę np z 5km na jak najmniejszym gazie i znowu jest petarda, już nie tak wielka ale jest
spidi123
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 12/10/2013, 09:56


Postprzez cioracz » 9/7/2014, 18:04

A spróbuj na tej dawnej, mniejszej dyszy
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce


Postprzez spidi123 » 11/7/2014, 10:35

no ok, ale po ściągnięciu blokady z filtra powietrza zalecane jest wymienić dysze na większą to dałem 64 a w niektórych taka jest oryginalna, ja miałem 53 to nwm czy to tego wina, ale spróbuje
Na dawnej dyszy ten sam problem przy czym odczuwalne mniej mocy
spidi123
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 12/10/2013, 09:56



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê