Zobacz wÄ…tek - Skuter Gateway Fighter 50 nie wchodzi na obroty
NAS Analytics TAG

Skuter Gateway Fighter 50 nie wchodzi na obroty

i inne małe pojemności
_________

Skuter Gateway Fighter 50 nie wchodzi na obroty

Postprzez AllvarusAMD » 7/7/2014, 11:33

Witam, mam taki problem, iż mój skuter nie chce wchodzić na obroty. Jak nie dodaje gazu to chodzi normalnie, ale gdy tylko lekko manetkę obrócę od razu gaśnie. Dysze zostały dokładnie wszystko przeczyszczone, i tak samo z gaźnikiem wszystko zostało przeczyszczone. Jeśli nim tak wcząsnę całym to lekko wchodzi na obroty, ale nie na długo. Mianowicie jak wezmę sprężarkę i dmuchnę do wężyku, który idzie od gaźnika od nadmiaru bodajże to wchodzi na obroty jak rakieta. Co może być nie tak, że nie chce chodzić ?
AllvarusAMD
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/5/2014, 19:34


Postprzez MarSen » 7/7/2014, 15:03

Sprawdź kranik podciśnienia. Wyregulowałeś gaźnik po czyszczeniu?
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez AllvarusAMD » 8/7/2014, 13:45

Sprawdziłem kranik, oraz gaźnik dobrze wyregulowałem, nie wiem co może być dalej.


@edit
Tutaj macie link do wideo, jak to wszystko działa. Jak dmucham w ten wężyk to wchodzi na obroty.
Kod: Zaznacz cały
https://mega.co.nz/#!c0wT1RIJ!JngUFduhW57fnVVmtdoZggP1BJrIWbGzmXPvgkjO4Ro
AllvarusAMD
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/5/2014, 19:34

Postprzez MarSen » 10/7/2014, 11:22

A jak nie dmuchasz w niego to wylatuje nim paliwo? To jest wężyk od spustu paliwa z komory pływakowej. Dokręć tą śrubę, która jest z prawej jego strony. (lewa strona skutera siedząc na nim) Teraz widzę, że napisałeś wcześniej, że to chyba od spustu, ale składasz zdania tak chaotycznie, że tego nie przeczytałem.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê