Zobacz wÄ…tek - 1 motocykl prawko A2
NAS Analytics TAG

1 motocykl prawko A2

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

1 motocykl prawko A2

Postprzez Marekk » 8/7/2014, 13:10

Witajcie :)
Więc tak za niedługo robię prawo jazdy kategorii A2 i chcę sobie kupić jakieś moto. Myślałem konkretnie o 7 motocyklach takich jak :

1) Yamaha thundercat 600
2) Honda CBR F3 600
3) Kawasaki ZX6r
4) Suzuki GSX 600
5)Triumph TT 600
6) Honda Hornet 600
7) Suzuki Bandit 600

Tak wiem że na A2 nie można jeździć aż takimi motorami ale chcę miec od razu na A moto żeby nie zmieniać co kilka lat. Proszę was bardzo o opinię dotyczącą tych motocykli. Najbardziej zależy mi na 1,2 i 6. Ale proszę żebyście opisali krótko jaki i dlaczego by był najlepszy. Przypominam że to pierwsze moto :).
Proszę bez hejtów.
Mile widziane propozycje dotyczÄ…ce innego motocykla.
Pozdrawiam :)
Marekk
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/7/2014, 13:02


Postprzez jasnoksieznik » 8/7/2014, 13:28

Bedzie bez hejtu, tylko zyczliwie:
Szukasz motocykla, ktorym wiesz, ze nie masz prawa jezdzic. Rownie dobze moglbys sie pytac, ktorym Kamazem jezdzic, bo masz prawo jazdy na ciagnik rolniczy.
Ignorujesz wszelkie porady dotyczase pierwszego moto. Zadna sportowa 600tka nie jest dobrym pomyslem.

Polecam skasowac temat "ktore moto nadaje sie do lamania prawa", zanim znajdzie go moderator forum.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Postprzez leff » 8/7/2014, 13:37

zapoznaj sie z regulaminem, nie masz prawa jezdzic na takich moto pomijajac fakt, ze oprocz ewentualnie bandita zaden nie nadaje sie na pierwsze
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê