Zobacz wÄ…tek - R6 2006 od handlarza
NAS Analytics TAG

R6 2006 od handlarza

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

R6 2006 od handlarza

Postprzez freestyle431 » 2/7/2014, 11:57

Witam!
Przymierzam się do kupna R6, którą będę jeździł wyłącznie torowo (mimo to, chcę mieć wersję homologowaną). Szukam takich średnich okazów, których nie będzie mi żal poobijać, nie mówiąc o pięknych, lśniących plastikach z połyskiem wosku. Zależy mi na zdrowym wnętrzu i prostej geometrii. Natknąłem się na tą sztukę:

http://otomoto.pl/yamaha-r6-nie-cbr-z-z ... 63970.html

Cena jest podejrzanie niska jak za moto z oryginalną farbą, młodym rocznikiem, małym przebiegiem i slip-on'em Devil'a (nie licząc wszystkich innych dodatków). Odnoszę wrażenie, że sprzęt musi być strasznie wewnętrznie sponiewierany, skoro nawet handlarzyk Mirek nie chce z niej zrobić igły. Gdyby jednak okazało się, że jest ona wyposażona w zdrowe serduszko i prosty kręgosłup, to bardzo chętnie bym ją przygarnął. Ze zdjęć można wywnioskować tyle, że moto leżało na obie strony. Poza tym, bardzo martwi mnie, że sprzedaje ją handlarz, iż nigdy do takowych "fachowców" zaufania nie miałem - raczej nie ja jeden. Dlatego piszę tutaj, bo może ktoś zna ten motocykl lub był go już oglądać? Ja mam do niego ponad 300 km i żal byłoby jechać tylko po to, żeby usłyszeć walący piec i zobaczyć krzywą ramę z lagami. Jesteście w stanie wywnioskować cokolwiek więcej z tych, wręcz mistrzowsko wykonanych zdjęć? Pozdrawiam!
freestyle431
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 13/6/2012, 13:32
Lokalizacja: Kęty


Postprzez piotr_motoland » 3/7/2014, 07:02

Zadaj tylko jedno pytanka .Z skąd zostala sprowadzona jeżeli z francji to serdecznie sobie odpusc,napisz nam co tobie odpowiedzieli.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska


Postprzez kitza » 3/7/2014, 07:50

Co jest nie tak z motocyklami z Francji?
Obiegowa opinia nt. motocykli z Anglii mówi, że są pordzewiałe, a te z Francji?
Pytam, bo sam akuratnie poszukujÄ™ czegoÅ› dla siebie.
kitza
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/6/2014, 10:47
Lokalizacja: Nowy SÄ…cz

Postprzez piotr_motoland » 3/7/2014, 08:22

Wiekszosc motocykli z francji pochodzi z ubezpieczalni,recyklingu,sa to motocykle powypadkowe z mozliwoscia rejestracji.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska

Postprzez Krmtzzz » 5/7/2014, 21:59

To ze sa po wypadku, nieznaczy ze mialy lagi wbite pod silnik...
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez piotr_motoland » 6/7/2014, 11:11

Zgadza się,aczkolwiek remont tekiego motocykla ,może okazać się finansowa katastrofą....
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê
cron