Zobacz wÄ…tek - Kupno nowej maszynki
NAS Analytics TAG

Kupno nowej maszynki

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kupno nowej maszynki

Postprzez Papkojeczeg » 2/7/2014, 17:09

Cześć wszystkim! Za rok będę zdawał na kartę motorowerową no i z tej okazji chce zainwestować w nową maszynkę jakieś 5000zł. Dodałem ten temat temu, że do tej pory jeździłem na kingway'u apollo 50cc, a kupiłem go za 2200zł. Teraz tego strasznie żałuję bo za taką kase mogłem kupić chociażby chińskiego crossa na którym mógłbym się dużo bardziej wyszaleć. Do tego kupna chcę się lepiej przygotować żeby znów nie żałować i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Przede wszystkim chce wyeliminować wszystkie chińczyki, a od wielkiej biedy derbi i aprilie. Maszynką o której najbardziej myślałem to yamaha dt bo bardzo podobają mi się enduro lub yamaha tzr. Może wy macie jakieś inne propozycje itp. liczę na dużo odpowiedzi.

Przez rok wiele sie zmieni. Zaloz temat jak juz bedziesz gotowy do zakupu. Zamykam.
Rosiboj
Papkojeczeg
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22/6/2014, 18:28
Lokalizacja: Zbg


Postprzez gumis » 2/7/2014, 18:17

Rok to kupa czasu...Zbieraj pieniądze a do tematu wrócimy za rok.

A TZR to nie enduro...czyli sam nie wiesz czego chcesz.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na górê