Zobacz wÄ…tek - <i>[Honda Crosstourer DCT]</i> Honda Crosstourer DCT - easy adve
NAS Analytics TAG

[Honda Crosstourer DCT] Honda Crosstourer DCT - easy adve

Komentarze użytkowników
_________

[Honda Crosstourer DCT] Honda Crosstourer DCT - easy

Postprzez Åšcigacz » 29/6/2014, 10:01

Dyskusja na temat: Honda Crosstourer DCT - easy adventure
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Honda Crosstourer DCT - easy adventure
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 29/6/2014, 10:01

Ciekawe jak się jeździ motocyklem bez "manetki" pod lewą nogą :-)<br><hr>Michal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/6/2014, 12:52

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jak się jeździ motocyklem bez "manetki" pod lewą nogą :-)<br><hr>Michal<br>
Nie obrażając nikogo - pewnie jak super-szybkim skuterem ;-).<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/6/2014, 15:14

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jak się jeździ motocyklem bez "manetki" pod lewą nogą :-)<br><hr>Michal<br>
Na tyle fajnie, ze troche jak z autem pozniej juz nie chcesz innej skrzyni. Pracuje super ale moim zdaniem tryb S jest lepszy od D :)<br><hr>kapitan_bomba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2014, 07:55

Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jak się jeździ motocyklem bez "manetki" pod lewą nogą :-)<br><hr>Michal<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie obrażając nikogo - pewnie jak super-szybkim skuterem ;-).<br><hr>Michał<br>
co wy macie do tych skuterów? Ja kupiłem duży skuter zupełnie świadomie, dla mnie najważniejsze jest to, żeby jeździć codziennie, jak najwięcej, tanio, szybko i z fun-em. Służy mi za każdym razem, gdy jadę gdziekolwiek sam, raz na tydzień opierdole karcherem, naleje paliwa, zakładam kurtkę i kask w 30sekund i w drogę. Do pracy, do sklepu, do urzędu, na wycieczkę. Mam OC, AC, stoi przy wejściu do domu pod chmurką. Mam wyje**** na wszystko, zimno, ciepło, słońce, deszcz - nic tylko jeździć. Odpuszczam tylko w "łikendy", niedziele pozostawiam dla niedzielnych kierowców, a ja bawię się z córką - obecnie uczę ją jeździć rowerkiem na dwóch kołach. Jak widzę błyszczące się (wylizane chyba jęzorem) sprzęciki w niedziele w Parku Śląskim i ich właścicieli, ubranych jak na wyprawę na Kamczatkę, prawdziwych twardzieli popijających zimną coca-cole (pot się pewnie z **** leje, a nogi pachną jak wysypisko śmieci), to normalnie śmiać mi się chce - oczywiście, jak się niebo trochę zachmurzy nie ma ani jednego. Jakby ktoś miał ochotę napisać, że mam kompleksy, to dodam, że wg obecnego cennika Hondy, mogę nabyć każdy z oferowanych sprzętów za równowartość trzymiesięcznych poborów.<br><hr>buu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/10/2016, 20:01

... to jak to jest z tym środkiem ciężkości ???. Wy piszecie, że bardzo wysoko - MOTOGEN pisze,że bardzo nisko......o co tu chodzi ?<br><hr>radoba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê