Zobacz wątek - Pierwszy motor , nie mam pojęcia co wybrać .
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor , nie mam pojęcia co wybrać .

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motor , nie mam pojęcia co wybrać .

Postprzez milosz1995 » 24/6/2014, 13:05

Witam mam 19 lat i będę robił prawo jazdy na motor ale nie mam pojęcia jaki sobie kupić , ponieważ jestem w tym zielony.

Z motorami miałem bardzo mało do czynienia jedynie jakieś motorynki :(. ważę tylko 55 kg wzrost 180 cm. Motoru chciałbym używać do celów dłużej jazdy i nie tylko . W sezonie chciałbym przejeździć kilometrów około 5000 może i więcej.
Na motor chciałbym wydać do 10 tys ponieważ będzie to mój pierwszy tak poważny motor na ciuchy to już mam osobne pieniądze. Podobają mi się motory typu ścigacz jaki turystyczny.
Modele jakie mi się podobają do Aprilla , Honda Cbr , Yamaha Fz6 fazer , Kawasaki Z. Myślę że mi poradzicie coś dobrego na mój pierwszy raz dziękuje i pozdrawiam :)












-
Misu
milosz1995
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/6/2014, 12:52
Lokalizacja: Jasło


Postprzez jasnoksieznik » 24/6/2014, 15:37

Najpierw zrob prawko, a potem kombinuj nad kupnem moto. Ja robilem kurs w czerwcu, a papier mialem w reku dopiero w pazdzierniku. Przez te kilka miesiecy moze sie sporo wydarzyc.

Jesli zadowoli Cie cos malego scigaczopodobnego, to na poczatek moze Ninja 250? Maly, lekki, nie trzeba blokowac.
Z Kawasaki, to moze ER-6, albo jakas standardowa 500tka?

Albo jeszcze BMW F650 CS - latwe w obsludze, troche dziwnie wygladajace, jednocylindrowe BMW?
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Postprzez milosz1995 » 24/6/2014, 17:04

no dzięki za odpowiedź , pomyśle nad Ninja 250 , i innymi xd
Misu
milosz1995
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/6/2014, 12:52
Lokalizacja: Jasło



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê
cron