Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl do 10tyÅ› +
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl do 10tyÅ› +

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motocykl do 10tyÅ› +

Postprzez Gratusek » 18/6/2014, 15:06

Witam mam na imię Karol i chciałbym kupić sobie motocykl.

Nie mam doświadczenia będzie to mój pierwszy motocykl na którego sam uzbierałem, mam 18 lat 138kg i 183 wzrostu(tu zaczynaja sie schody), motocykla będe używać do jazdy na codzień(stwierdziłem ze jest dużo wygodniejszy od samochodu i bardziej ekonomiczny) czasami szybsza jazda z paczka, chciałbym jeżdzić możliwie najwięcej, na motocykl mam przygotowane 10 tyś plus coś może dorzucą mi rodzice, myśle że z utrzymaniem nie będzie problemu ale nie chciałbym jakiejś skarbonki nad ciuchami sie nie zastanawiałem gdyż pod moja posture raczej nie znajde niczego(raczej będe jeżdził w dresach ale będe sie starać robić wszystko żeby jak najszybciej w coś się zmieścić), bardzo podobają mi się choppery,cruisery, motocykle typu turystycznego i nakedy, na chwile obecną do gustu przypadła mi honda shadow vt750, suzuki gs500, i honda cb500, byłbym wdzięczny za wszystkie rady i chciałbym dodać ze interesowałaby mnie wygoda i przyjemność zjazdy(siedziałem na nsr125 kolegi strasznie nie wygodnie mi się siedziało mam za duzy brzuch :d) dziękuje i pozdrawiam.
Gratusek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/6/2014, 14:52
Lokalizacja: Toruń


Postprzez miki1406 » 18/6/2014, 16:37

Mój gabaryt :)
Jeździłem CB500 i była świetna, ale chyba wolałbym shadow...

Jest sporo fajnych motocykli dla ludzi "z brzuchem" ale o większej pojemności... Mnie urzekł SRAD i TLR, pod naszą tuszę świetny... ale nie na początek :)

Wejdź w shadow - jak cenisz wygode będzie świetny:)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez lagiboy » 18/6/2014, 21:37

z tymi ciuchami to przesadzasz trochę chyba, moj były instruktor jeździ w ciuchach hondy a też waży ok 140kg. tutaj może coś pomoże about24443.html

popieram Shadow
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Gratusek » 20/6/2014, 17:04

Myslalem tez nad czyms wiekszym i poprostu zblokowac go pod wymagania a2 wiec moga byc mocniejsze motocykle.
Gratusek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/6/2014, 14:52
Lokalizacja: Toruń



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê