Zobacz wątek - Brak świateł gsxr 600 k3
NAS Analytics TAG

Brak świateł gsxr 600 k3

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Brak świateł gsxr 600 k3

Postprzez karpiczek » 17/6/2014, 20:26

witam wszystkich
ogólnie problem jest tego typu , kupiłem suzuki gsxr 600 k3 i z tego co pamiętam światła działały prawidłowo po włączeniu stacyjki lub silnika, dzisiaj przychodzę odpalić i światła już nie działają, wymieniłem żarówki ale nie pomogło, sprawdziłem napięcie na kostkach do żarówki i wykazało około 3,5 volta a powinno być 12 chyba co? dodam, że wszystkie kierunki , stopy i kontrolki działają, bezpieczniki też są okey, czy to może być wina kostek czy przekaźnika? bardzo proszę o pomoc, jeśli temat się powtarza, to z góry przepraszam.
Avatar użytkownika
karpiczek
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31/5/2014, 10:26
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez karpiczek » 18/6/2014, 15:13

po sprawdzeniu dzisiaj , aku jest dobre na mierniku 12v, porozpinałem wszystkie kostki , które są pod prawą owiewką i przeczyściłem i podczas ruszania kablami problem z zegarami, raz jest prąd w zegarach raz nie ma, gdzieś chyba kabel nie styka, ale świateł dalej nie ma , a czy zegary mogą być podłączone do zegarów? później zerknę czy jest podświetlenie zegarów, troszkę dziwna sytuacja , ponieważ wczoraj na kostkach do żarówek było max 3,5 volta dzisiaj już max 0,5. Poza tym jest chyba też jakiś problem ze stacyjką , ciężko się przekręca kluczyk, czy może też być problem w stacyjce? Jeśli chodzi o przewody, to wszystkie kostki są w wiązkach i ciężko sprawdzić każdy kabel, dzwoniłem dziś do serwisu który sprawdzał moto i dopiero zabiorą w poniedziałek , chciałbym do tego czasu sam to rozwiązać.
Avatar użytkownika
karpiczek
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31/5/2014, 10:26
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez karpiczek » 19/6/2014, 11:02

Myślę, że jeśli chodzi już o kable to powinien zerknąć jakiś dobry elektryk, ja się kompletnie na tym nie znam, jedno wiem , że coś tam jest nie tak, podobno może to być też właśnie ten cały przekaźnik: https://www.google.pl/search?q=fe249jr+ ... 000%3B1000
Avatar użytkownika
karpiczek
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31/5/2014, 10:26
Lokalizacja: Gdynia



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê