Zobacz wÄ…tek - 125 cm zarejestrowane na 50cm
NAS Analytics TAG

125 cm zarejestrowane na 50cm

Przepisy, prawo
_________

125 cm zarejestrowane na 50cm

Postprzez FilipFelczak92 » 16/6/2014, 20:54

Witam wszystkich uczestnikow forum,
możecie mi powiedziec co sie dzieje gdy zrobie mam 125 zarejestrowaną 50 ? Kto ponosi odpowiedzialnosc? Podczas kontroli drogowej jakie jest prawdopodobienstwo ze dopatrzy sie tego policja? Pytam poniewaz znalazlem takie ogloszenie w internecie i bardzo mnie to zaciekawilo ;)
FilipFelczak92
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16/6/2014, 14:23


Postprzez Fugu » 16/6/2014, 21:30

Masz caly komplet problemow: jazda bez uprawnien, bez ubezpieczenia, pojazdem bez komologacji. Odpusc sobie.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Postprzez andy7 » 16/6/2014, 21:36

N dziendobry nasz zarzut sfalszowania dokumentow, nawet jezeli sam ich nie sfalszowales. Prokurator sdiada na kjarku Tobie, o ile nie jestes pelnoletni to Twoim rodzicom.

Naprawde liczysz ze polska drogowka to sami idioci ktorzy nie potrafia rozroznic motocykla od motoroweru ? Sa modele ktore nie wystepuja w innej wersji niz 125 wiec na dziej dobry rzuca sie w oczy.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez FilipFelczak92 » 16/6/2014, 23:09

Dzieki za odpowiedzi, a za debili ich nie uważam tylko jak bym teraz sie nei zainteresowal skuterami to sa takie modele ktore 50 i 125 wygaldaja baaaaardzo podobnie. Zresztą, żeby nie wyszedł na ignoranta, kiedys mialem taką sytuacje ze policja zatrzymala mnie do rutynowej kontroli dalem dowod rejestracyjny i prawko. Poszli do samochodu pozniej wrocili oddali dokumenty i zyczyli milego wieczoru. Dopiero po przyjezdzie do domu sie zorientowałem ze mialem dowod rejestracyjny od innego samochodu :P miałem w domu 2 peugeoty 206 z tego samego roku tylko nr rejestracyjny roznil sie 2 cyframi chyba ;)
FilipFelczak92
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16/6/2014, 14:23

Postprzez Glenroy » 17/6/2014, 15:57

FilipFelczak92 napisał(a):Dzieki za odpowiedzi, a za debili ich nie uważam tylko jak bym teraz sie nei zainteresowal skuterami to sa takie modele ktore 50 i 125 wygaldaja baaaaardzo podobnie. Zresztą, żeby nie wyszedł na ignoranta, kiedys mialem taką sytuacje ze policja zatrzymala mnie do rutynowej kontroli dalem dowod rejestracyjny i prawko. Poszli do samochodu pozniej wrocili oddali dokumenty i zyczyli milego wieczoru. Dopiero po przyjezdzie do domu sie zorientowałem ze mialem dowod rejestracyjny od innego samochodu :P miałem w domu 2 peugeoty 206 z tego samego roku tylko nr rejestracyjny roznil sie 2 cyframi chyba ;)


Przy rutynowej kontroli policjanci czasami nawet nie otwierajÄ… dowodu, patrzÄ… tylko czy jest przeglÄ…d, sprawdzajÄ… kierowcÄ™ w bazie danych i do widzenia.

Jeżeli chodzi o rejestrację 125/50ccm. Koledzy wyżej wszystko Ci napisali, z tym, że jak wpadniesz na kontroli, to jeszcze pół biedy, ale biorąc udział w jakimś zdarzeniu drogowym, nie daj Panie z Twojej winy, to jesteś pozamiatany.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez FilipFelczak92 » 18/6/2014, 18:16

Rozumiem rozumiem. Oczywiście sobie odpuściłem. Dzięki za udział w dyskusji
FilipFelczak92
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16/6/2014, 14:23



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê