Zobacz wÄ…tek - CBR 600F
NAS Analytics TAG

CBR 600F

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

CBR 600F

Postprzez me.how » 15/6/2014, 18:51

Cześć,

Szukałem mojego poprzedniego tematu, ale niestety nie udało mi się znaleźć, więc założyłem nowy.
Wahałem się ostatnio nad kwestią zmiany motocykla prosząc Was o opinię na temat kilku modeli. Aktualnie moja uwaga skierowała się w na konkretny egzemplarz CBR600F z roku 2012 niestety bez ABS ... Naczytałem się testów i opinii sugerujących horneta ubranego w owiewki. Czy ktoś jest w stanie opisać swoje doświadczenia, opinie ? Czy przesiadał się ktoś ze sprzętu z ABS na sprzęt bez niego ?

Sprzęt, który oglądałem został sprowadzony z Włoch - tutaj też chętnie poznam wasze zdanie - i ok 11000km. Ma niestety tylko jeden kluczyk. Nie mam w tej chwili pewności czy jest oryginalny bo nie do końca wiem jak to sprawdzić. Sprzedawca zdeklarował się dorobić kluczyk w cenie moto. Motocykl jest z immobilizerem. Da się jakoś sprawdzić oryginalność kluczka?
Dowiedziałem się też, że nie ma do niego książki serwisowej, ale podobno za granicą książki są mało popularne. W to trochę nie chce mi się wierzyć, bo ja do swojego takową posiadam, mimo, że sprowadzony został z Niemiec.

Chętnie poznam Wasze zdanie.
me.how
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6/7/2012, 20:44


Postprzez Nepri » 15/6/2014, 20:08

oj coś gość kombinuje moim zdaniem :) jaka cena za ten egzemplarz?
Riders on the strom :D
Avatar użytkownika
Nepri
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 9/3/2011, 18:30
Lokalizacja: Warszawa


Re: CBR 600F

Postprzez andy7 » 15/6/2014, 20:21

me.how napisał(a):niestety bez ABS ...

Dowiedziałem się też, że nie ma do niego książki serwisowej, ale podobno za granicą książki są mało popularne.


Widze, ze najarales sie na tego przekreta jak szczerbaty na suchary.

Raz, ze bez ABS'u a dwa to powiedz sprzedajacemu, zey szukal glupszego od siebie.

Ksiazki service'owe na zachodzie malo popularne, :mrgreen: wlasnie monbitor zaplulem :mrgreen:

Vez FIN, jedz do ASO i niech sprawdza w bazie danych. Fakt, ze od 2012 czy 2013 r. ksiazki service'we zostaly w Niemczech wycofane przynajmniej w niektorych mrkach katamaranowych. W Motocyklach jakos nie slyszalem aby cos sie zmienilo. Wszystko co dotyczy danego pojazdu, wszystkie wizyty w ASO przekazywane sa do centralnej bazy i mozna zapytac,

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez lagiboy » 15/6/2014, 20:44

Książka serwisowa jest popularna wszędzie bo to historia motocykla. Od razu możesz założyć, że 2 letni motocykl bez książki serwisowej to jakaś lipa. Tak to prawda że CBR600F jest identyczna z Hornetem ale nie w 100%. np ma niżej położona kierownicę. Jak jeżdżę z kolegą z pracy on na CBR600F ja na CB600F to po 2 godzinkach jemu już rączki dokuczają a mi nie. ABS fajnie mieć ale da się bez niego żyć. trzeba sobie tylko przypomnieć żeby nie heblować na maksa. Kluczyk może się zgubić, Jak masz jeden z kluczyków i kod do niego to dorobienie go nie jest problemem. Honda dorabia go w Anglii za 17 funtów.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez me.how » 16/6/2014, 07:33

Oto konkretny egzemplarz:
http://moto44.pl/index.php?MENU=oferta&id=58

Właśnie widzę, że został sprzedany, więc raczej temat zakończony, ale chętnie się dowiem co myślicie po obrazkach :)
me.how
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6/7/2012, 20:44



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê