Zobacz wÄ…tek - Hornet, Fz8, Z750 czy GSR750??
NAS Analytics TAG

Hornet, Fz8, Z750 czy GSR750??

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Hornet, Fz8, Z750 czy GSR750??

Postprzez garrett89 » 15/6/2014, 11:44

Witam:)
Zapytam ekspertów co sądzą na temat motocykli, które wymieniłem w temacie??
Przymierzam siÄ™ do zakupu jednego z nich.
Podajcie plusy i minusy oraz własne odczucia :)

Jeżdżę R6 już 2 sezon i przestało mnie bawić zapier... ;P chciałbym jakiegoś nakeda do miasta i wycieczek ale takich nie zbyt długich. Zamontuje sobie szybkę, kufer i heja :P
185cm wzrostu, 75kg wagi.
Cena koło 20tys.
Ubranie mam

Z góry dzięki! pozdrawiam
Ostatnio edytowano 15/6/2014, 12:26 przez garrett89, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
garrett89
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/6/2014, 11:42


Postprzez lagiboy » 15/6/2014, 12:03

fajne motocykle, kup sobie jakiÅ› viewtopic.php?t=49590
chyba największą różnicą pomiędzy nimi to producent i wygląd.
FZ8 ma badziewiasty tłumik, GSR ma brzydki wahacz, hornet ma brzydki zwis do zamocowania tablicy. Hornet dużo pali, suzuki jest tani i to widać w materiałach, wykończenie jest git, Fz8 o ile będzie Ci to potrzebne nie ma regulacji przedniego zawieszenia i tylko napięcie wstępne z tyłu. Hornet ma pełną regulację, GSR tylko regulację napięcia tak z przodu i z tyłu. darowałbym sobie FZ8 a dorzucił do kolekcji Kawasaki Z750. Honda ma serwis co 12tys km reszta co 6tys. jeśli do miasta i zabawy to szukałbym GSRa albo Z750. Hornet to 600 i w porównaniu z GSR pali więcej i ma combined ABS, jak wciskasz tylny hamulec to jeden tłoczek pracuje na przednim hamulcu, głupia sprawa jak chcesz pojeździć na gumie. A co z Yamaha MT-07? i z KTM 690 Duke?
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê