Zobacz wÄ…tek - Potrzebna pomoc przy zakupie motocyklu
NAS Analytics TAG

Potrzebna pomoc przy zakupie motocyklu

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Potrzebna pomoc przy zakupie motocyklu

Postprzez Noras » 10/6/2014, 20:45

Witam wszystkich na początku coś o sobie by łatwiej było wybrac to co najbardziej mnie interesuje . Mam 26lat 186cm i 65kg (pisze to ponieważ widziałem na forach ze waga i wzrost odgrywają dużą wage w doborze motocyklu ) posiadam maleńką honde cmx 250 z 1985r jest troszkę za mała dla mnie . Podobaja mi sie cruisery , choppery a i dobrym oldtimerem nie pogardze :lol: ale do sedna chce za rok na wakacje pojecgac w podróż życia z Holandii do Hiszpanii (cały ten skrawek kontynentu przejechac lazurowe wybrzeże , Portugalię i wiele innych okolo ponad 6tyś km ) i tu powstaje moje pytanie jaki motocykl byłby dobry do tej podróży (jaki i po niej jeździc do pracy po miescie) bo chce go zostawic na dłużej (wielgaśne turystki odpadaja ), a i najważniejsze fundusze :P myslę przeznaczyc od 5tys do 10tys euro wiec czekam na ciekawe propozycje poparte doswiadczeniem (bylo by miło :lol: )


Z góry dziękuje za każde odpowiedzi
Noras
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/6/2014, 19:15


Postprzez lagiboy » 10/6/2014, 22:29

straszna rozbieżność finansowa... chcesz nówkę? czy używkę? do takiej trasy owiewki koniecznie. Honda VT750, Suzuki Intruder/Maruder, Yamaha XVS950A Midnight Star, wszystkie cruisery/choppery mają słuszne gabaryty. Z tych mniejszych turystyków to Honda CBF600, Honda NC750, Suzuki DL650 V-Strom, Yamaha xt660 tenere, Yamaha FZ6 Fazer.

Szczerze to ja na taką trasę to bym dla siebie wybierał między V-Stromem a CBF600, Za taką kasę możesz V-stroma brać np 1-2 letniego z pełnym doposażeniem w kufry. CBF600 fajna później do jeżdżenia po mieście, V-Strom jest bądź co bądź całkiem spory ale bajecznie wygodny.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez mbied1 » 11/6/2014, 06:44

Marcin
mbied1
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 16/7/2009, 09:26
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Noras » 11/6/2014, 17:31

Dzieki za rade a czy nowy czy uzywany hmm jak uda mi sie odlozyc na nowego to czemu nie nowy mysle wlasnie o czyms mniejszym bo kazdy poleca intrude ale moje gabaryty sa nie za duże (waga i siła skompa :P ) a jak po podrózy do roboty bym nim jeździł to żebym nie musiał do niego lac co chwile .Napewno coś wybiore z nich , myslalem też o HD iron co Ty na to

Pozdro i dziekuje za posta ale jak cos to piszcie bo jestem mało wiedzący w tym temacie
Noras
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/6/2014, 19:15

Postprzez Noras » 11/6/2014, 20:08

W sumie podoba mi się ten tylko jeszcze poczytam co i jak wady i zalety jak byscie cos wiedzieli czy by ktos miał prosze o komentarze 2004 Suzuki Marauder 1600
Noras
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/6/2014, 19:15



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na górê