Zobacz wÄ…tek - prosze o pomocna rade odnosnie cebuli 500,,kupilem uszkodzoÄ…
NAS Analytics TAG

prosze o pomocna rade odnosnie cebuli 500,,kupilem uszkodzoÄ…

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

prosze o pomocna rade odnosnie cebuli 500,,kupilem uszkodzoÄ…

Postprzez feng » 9/6/2014, 21:32

witam panowie ,, przejde do rzeczy potrzebuje porady odn hondy cb 500 , fachowcem z dzidziny motocykli nie jestem,,,ale zakupilem (zeby moc dojechac do pracy) taka hondfe po dobrej cenie,, wiadomo byla po lekkim slizgu ale gdy ja przebadalem w domu zauwazylem ze rama byla peknieta ,widac ze dawno temu pekniecie nasapiło , widacv ze byla naprawiana pod prasa (rama) bo laczenie bylo wczesniej odpowiednio przygotowane, kupilem ja z wada rozszczelnienia uszczelniaczy lagi,a przy prdekosci 45 km puszczajac kierownice motor wpada w turbulencje,,, jadac 110 km na godzine nieodwazylem sie puscic kierownicy, a motor prowadzil sie dobrze tzn zadnych dragan niemial.. co robic w tej sytuacji ???? co naprawiac pierwsze a czego sie nieoplaca..(dodam ze jestem za granica) bede wdzieczny za kazde porady..pozdro dla wszystkich i bezpiecznej drogi..

Zly dzial, masz pytanie odnosnie mechaniki, dlaczego nie umiesciles tematu w dziale mechanika? Przenosze.
Rosiboj
feng
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/1/2009, 01:33
Lokalizacja: bochnia


Postprzez gumis » 9/6/2014, 21:48

Co to za dobra cena była jak kupiłeś moto w takim stanie?

Cieknące lagi to nie problem jeśli są proste to pewnie tylko uszczelniacze do wymiany. Telepiąca kierownica to na przykład źle wyważona opona, ale bardziej skłaniam się do innego scenariusza. Skoro ciekną lagi, telepie ci kierownicą, rama była pęknięta, to jak dla mnie motocykl miał strzał z przodu.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez Marsjanin » 10/6/2014, 08:05

Kiedy kupiłeś moto?
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez Yeezu » 11/6/2014, 11:46

Jeżli widać, że pęknięcie nastąpiło jakiś czas temu, a sprzedawca nie poinformował Cię o tym czyli ukrył wadę, możesz odstąpić od umowy, lub domagać się kosztów naprawy. Na razie bym nie robił nic, po za skontaktowaniem się ze sprzedającym.
Yeezu
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 22/3/2013, 16:07
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez feng » 11/6/2014, 18:22

,,,panowie dzieki za info,,,tak myslalem a rama jednak niejest peknieta ,,przestraszylem sie ale to cos innego ..przepraszam za blad ,,a za reszte rzeczy biore sie ,,dziekuje za info ..pozdrowiam
feng
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/1/2009, 01:33
Lokalizacja: bochnia



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê