Zobacz wÄ…tek - Pierwszy Motocykl do 15tyÅ›.
NAS Analytics TAG

Pierwszy Motocykl do 15tyÅ›.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy Motocykl do 15tyÅ›.

Postprzez blue10 » 9/6/2014, 14:43

Witam.
Jakie masz doświadczenie: Pierwsze kilometry robiłem zippem pro 50 i WSK taty. Ostatni rok jeżdżę trochę yamaha r125 brata.
- Wiek, waga, wzrost, 18l 65kg 180cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla: Jazda dla przyjemności, dojazd doszkoły, czasami jakiś dalszy wypad.
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchacach?: 15tyś, na ubrania mam oddzielny budżet.
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?:
1 Triumph Daytona 600
2. Triumph Daytona 675
3. Honda CBR 600.


Doświadczenia wielkiego nie mam i pewnie wielu powie że lepszym wyborem będzie coś mniejszego, ale nie mam kasy żeby zmienić motocykl za 2-3sezony.
Jaki motocykl będzie lepszy bardziej spokojny? który łatwiej prowadzić na zakrętach?
Jak wygląda sprawa Daytona i części do niego?
blue10
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9/6/2014, 14:22


Postprzez leff » 9/6/2014, 15:03

zaden, polecam podwieszony watek dotyczacy kategorii A2
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez Marsjanin » 9/6/2014, 16:11

Nie będziesz miał uprawnień, aby poruszać się żadnym z ww motocykli :roll:
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez blue10 » 9/6/2014, 16:15

Prawko A2 mam zdane, za nie całe 2 lata będę mógł zrobić A. Motor będę kupywał na następny sezon. Więc jak dobrze pójdzie to motorem będę jeździł mając już prawo jazdy kat. A

Odłóżmy temat prawa na bok, i powiedzcie mi coś na temat daytona, żebym wiedział za czym się oglądać.
blue10
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9/6/2014, 14:22

Postprzez leff » 9/6/2014, 20:13

w nastepnym sezonie tez nie bedzie mogl jezdzic na zadnym z tych motocykli pomijajac kwestie, ze nie masz umiejetnosci na zadna z tych maszyn
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez jaroaro » 9/6/2014, 20:18

Tak swoją drogą 15tyś to trochę mało na daytone 675, więc już odpada na starcie.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Re: Pierwszy Motocykl do 15tyÅ›.

Postprzez Glenroy » 9/6/2014, 21:29

blue10 napisał(a):nie mam kasy żeby zmienić motocykl za 2-3sezony.


Heheh, to jest najlepszy tekst :D. Popatrz na rynek motocykli, jak dobrze popatrzysz, to zobaczysz, że ceny popularnych motocykli pokroju GS500 od kilku lat stoją praktycznie na tym samym poziomie, a jak będziesz dbał o maszynę to spokojnie można ją sprzedać nawet po wyższej cenie, niż wartość podczas zakupu ;).
Po prostu motocykle tanieją do pewnego okresu, później stoją w miejscu jak beton przez kilka lat, a sprzęty pokroju GS500 czy Ninja 250/300, z racji tego, że są świetnymi propozycjami na A2, i chyba najbardziej popularnymi, na cenie nie tracą praktycznie wcale.

Rozejrzyj się za czymś...spokojniejszym, nie stracisz na tym, a jeżeli nawet, to nie kwotę, która wyrwała by Cię z butów. A jak taka Daytona Cię przewiezie, i nie daj Panie zaliczysz glebę, to wtedy na pewno stwierdzisz, że nie masz kasy ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê