Zobacz wątek - jaki model z oferty Modeki?
NAS Analytics TAG

jaki model z oferty Modeki?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

jaki model z oferty Modeki?

Postprzez semo » 8/6/2014, 21:18

Witam

Powoli kończę kurs i szukam dla siebie kurtki i spodni na moto.
Po długiej lekturze różnych for motocyklowych i opiniach znajomych w zasadzie jestem zdecydowany na jakiś komplet Modeki. Zastanawiam się nad modelem Flagstaff (najtańszy w ofercie) a Extramadura (prawie dwa razy droższy). Wczoraj dowiedziałem się, że w Modece jest promocja i jeszcze droższy model Ventura GT można mieć w zasadzie w cenie Extramadury.

Co byście wybrali dla siebie? Oczywiście wolę wydać 1000 zł zamiast 2000 zł, ale może warto wydać więcej? Przypuszczam, że ten komplet za 2kPLN jest lepszy, ale czy faktycznie jest sens go kupić zamiast tańszego? Szukam odzieży dobrej, ale nie lubię wydawać pieniędzy jeśli nie ma takiej potrzeby...

Jeśli nie zaliczę jakiegoś długiego szlifu, to zdecydowanie nie zamierzam zmieniać odzieży motocyklowej za 2-3 lata.

Katalog z opisami tych modeli znajduje się tutaj:
http://www.modeka.pl/files/katalog_Modeka_2014.pdf


Z góry dziękuję za wszystkie sugestie. :)
Pozdrawiam
Sebastian
---------------
Kryzys wieku średniego tuż tuż. Nie stać mnie na Porsche, to chociaż prawko na moto zrobię. :)
semo
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/6/2014, 17:18
Lokalizacja: Bieszczady


Postprzez Moto-Center » 11/6/2014, 15:59

Poszukaj także w innych równie dobrych sklepach internetowych,teraz są promocje i nawet cały zestaw z górnej półki możesz kupić taniej. Musi być akurat z tej strony? Polecam też podobny temat:


viewtopic.php?t=99929
Moto-Center
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6/3/2014, 16:28


Postprzez Movi » 11/6/2014, 16:19

Kupując Venture GT kurtka + spodnie -15% do 15 czerwca. Komplecik na prawdę zacny.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez semo » 14/6/2014, 14:52

Okazało się że pomimo normalnego wzrostu (178 cm) jestem na tyle szczupły, że był problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru.
Jedyny komplet jaki akurat mieli w sklepie i który dobrze na mnie pasował to Modeka Finn. Okazało się, że rozmiar na mnie to S. :shock:
Za parę dni wypróbuję. ;)

Niestety nie mogłem czekać aż do sklepu przywiozą Venturę czy Extramadurę w odpowiednich rozmiarach, bo sklep jest jakieś 270 km ode mnie, a następną "wyprawę" do miasta planuję na jesień. :wink:
Pozdrawiam
Sebastian
---------------
Kryzys wieku średniego tuż tuż. Nie stać mnie na Porsche, to chociaż prawko na moto zrobię. :)
semo
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/6/2014, 17:18
Lokalizacja: Bieszczady



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr