Zobacz wątek - 2gi kombinezon, 1częściowy, perforowany!
NAS Analytics TAG

2gi kombinezon, 1częściowy, perforowany!

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

2gi kombinezon, 1częściowy, perforowany!

Postprzez Kaai » 7/6/2014, 16:16

Witam, rozglądam się za drugim kombiakiem na mega upały, oczywiście skóra, i raczej 1częściowy (gdyż obecnie latam w takim czymś: http://www.motostorm.it/images/grandi/a ... c_nero.jpg)

zastanawiałem sie nad takim czymś:
http://www.petes-superbike.com/images/S ... 0white.jpg
http://allegro.pl/atem-kombinezon-1-cze ... 77748.html

ma być jednoczęściwoy (raczej:D) i mieć super perforację

jakieś porady? może być dainese, albo coś innego, cenowo podobnie, te 4.5k żeby się zmieścić, chociaż pewnie i tak dopiero podczas zimy będe kupował to może da radę coś znaleźć na promocjach
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez Kirgeron » 7/6/2014, 16:58

Powiedz mi czemu nie chcesz dwuczęściowego? Przecież kurtkę łączysz ze spodniami zamkiem i większa wygoda, w razie czego możesz kurtkę ściągnąć jak gdzieś stajesz i jest gorąco.
Avatar użytkownika
Kirgeron
Świeżak
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1/7/2010, 00:01


Postprzez Kaai » 7/6/2014, 17:07

bo już mam dwuczęściowy, a jednoczęściowe są po prostu lepsze na tor, do samego latania itp.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez kravec » 7/6/2014, 21:06

Kirgeron- a wyjaśnij mi dlaczego dwuczęściowy? Wszyscy się tak pchają w dwuczęściowe, a dlaczego? Moim zdaniem jednoczęściówki są lepsze- są lepiej dopasowane, bezpieczniejsze.

Kaai- poprzymierzaj co możesz, nie każda firma musi Ci pasować do budowy ciała przecież. Zerknij na Spidi- w tej cenie już prawdopodobnie znajdziesz.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Kirgeron » 7/6/2014, 22:35

kravec napisał(a):Kirgeron- a wyjaśnij mi dlaczego dwuczęściowy? Wszyscy się tak pchają w dwuczęściowe, a dlaczego? Moim zdaniem jednoczęściówki są lepsze- są lepiej dopasowane, bezpieczniejsze.

Kaai- poprzymierzaj co możesz, nie każda firma musi Ci pasować do budowy ciała przecież. Zerknij na Spidi- w tej cenie już prawdopodobnie znajdziesz.


Stawiam na wygodę i praktyczność. Nieraz potrzebuje gdzieś stanąć na trochę i ściągam kurtkę, bo 30 stopni na dworze. Kombinezon jest na mnie idealnie dopasowany.
Avatar użytkownika
Kirgeron
Świeżak
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1/7/2010, 00:01

Postprzez Kaai » 8/6/2014, 00:05

bede przymierzal wszystko, wiadomo, ale szukam czegos z mega perforacja, ogladalem fajne 'repsolowe' repliki marqueza etc, perforacja na calej klacie, plecach, nogach, jajach, ale cenowo bodajze 3tys dolarow :D

Kirgeron - jako jedyny kombi to 2pc jest praktyczniejszy (czy lepszy, nie wiem), ale jako 2gi kombi to nie ma sensu brac znowu 2pc
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez kravec » 8/6/2014, 01:42

Znalazłem jeden nowy model Spidi, ale robiony dla grubszych niestety. Na D-store nic nie ma pasującego... z mniej znanych a myślę że też konkretnych znalazłem coś takiego:
http://www.psihubik.cz/pl/produkty/jedn ... e=category

A jak będziesz chciał jednak alpina to pisz na priv.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Re: 2gi kombinezon, 1częściowy, perforowany!

Postprzez RSSSS » 8/6/2014, 08:17

Kaai napisał(a):Witam, rozglądam się za drugim kombiakiem na mega upały, oczywiście skóra, i raczej 1częściowy


Nie wiem co masz na myśli przez mega upały, ale w kombiaku Atem zaczynam się gotować już powyżej 25 stopni (miasto)

W czasie szybkiej i ciągłej jazdy pewnie granica komfortu przesunie się bliżej 30 stopni, ale powyżej tej temp. nie wyobrażam sobie latania w kombiaku.

Na mega upały pozostają jeansy motocyklowe i kurtka typu mesh (oczywiście nie na tor).
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kaai » 8/6/2014, 11:13

RSSSS - prosilbym cie o nie wypowiadanie sie w moich tematach. temat twojej jazdy, r6 na pierwsze moto etc pozostawie juz bez komentarza.

napisalem jak byk do latania (i na tor) a ty swoje pierdoly wciskasz. kto kupuje sporta zeby jezdzic po miescie? chyba tylko ty.

kravec - dzieki za info, ciagle szukam :)
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Futro » 8/6/2014, 18:04

Czytajac Twoje wymagania nasuwa mi sie ten model Rev'it-a:
http://www.legato-motocykle.pl/pl/produ ... black.html
Gosciu prowadzacy sklep ma duzo rozmiarow kombi 1PC co tez jest problemem w innych sklepach gdyz czesto nie posiadaja takiego asortymentu na stanie i trzeba czekac az sciagna (kombi 1PC to slabo chodliwy towar)
Ewentualnie mozesz skorzystac z uslug www.ixspid.pl ale nie wiem jak u nich z perforacja jest.
Futro
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 7/9/2012, 20:24
Lokalizacja: SMW

Postprzez SkoQ » 8/6/2014, 20:02

Kaai to ja jeżdżę w takiej budżetówce, Venom właśnie mega perforowany, długi garb, jednoczęściówka, i jak ktoś mówi że się w tym gotuje to moim zdaniem pieprzy głupoty, albo stoi gdzieś/jeździ sportem po mieście. Wentylacja w czymś takim jest genialna i to jest wentylacja, nie nawiew na Twoją spoconą skórę, jest w tym po prostu przyjemnie kiedy się jeździ. Jak ktoś rzeczywiście chce używać szpeja do jazdy głównie po mieście i lanszenia się pod MC'donaldem czy jakąś galerią to rzeczywiście może być to wtedy niepraktyczne. Ale Kaai jesteś raczej z rodzaju jeźdźców więc z czystym sumieniem jednoczęściówka :) jak złapiesz dobry rozmiar, i przyzwyczaisz się to nie będziesz się chciał ubierać w żadne inne wynalazki :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê