Zobacz wątek - Mój pierwszy Motocykl , mam 3 różne na oku .
NAS Analytics TAG

Mój pierwszy Motocykl , mam 3 różne na oku .

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Mój pierwszy Motocykl , mam 3 różne na oku .

Postprzez Smerfiko » 7/6/2014, 12:00

Witam wszystkich . Nigdy nie jeździłem na Motocyklu , a chciałbym zacząć . Na początku najlepiej od czegoś słabszego .

- 22 lata , 185 cm , 90 kg .
- Chciałbym używać motor do jazdy rozrywkowej ale nie katować go , ogólnie nauczyć się jeździć i wejść w temat motocykli .
-Na motocykl z kaskiem może jakimś ubraniem ochronym chciałbym wydać max 5-6 koła .

Ostatnio troche czytałem o motocyklach. Chce się nauczyć jeździć najpierw a na drugi sezon coś lepszego kupić .

ZIPP PRO 50 / ZIPP PRO 50 GT
barthon fighter
Romet router 50 <-- naczytałem się o tym że to raczej słabe .
cross 125 loncin
Romet R150
GW24 CHOPPER ROMET R250
Zip X-Race 50


Jestem zielony w tym temacie od paru dni dużo czytam na forach etc. Proszę o pomoc

@Down Nie , nie mam prawka . Będę robić po wakacjach jakoś chyba , w wakacje czasu nie będzie . Ale Motorek już w lipcu mogę kupić ;) . A nie zauważyłem , jak by ktoś mógł przenieść temat do 50-tek 80-tek to był bym wdzięczny .
Ostatnio edytowano 7/6/2014, 12:48 przez Smerfiko, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy
Smerfiko
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/6/2014, 11:45


Postprzez leff » 7/6/2014, 12:35

1. czy masz prawko?
2. male pojemnosci pietro nizej
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê