Zobacz wÄ…tek - <i>[Kufry i torby Boblbee]</i> Plecak Boblbee Megalopolis Aero -
NAS Analytics TAG

[Kufry i torby Boblbee] Plecak Boblbee Megalopolis Aero -

Komentarze użytkowników
_________

[Kufry i torby Boblbee] Plecak Boblbee Megalopolis Ae

Postprzez Åšcigacz » 6/6/2014, 15:03

Dyskusja na temat: Plecak Boblbee Megalopolis Aero - dla wymagajÄ…cych
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Plecak Boblbee Megalopolis Aero - dla wymagajÄ…cych
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 6/6/2014, 15:03

Miałem starszy i mniejszy model (Peoples dellite) w czasie zderzenia z busem w zeszłym roku. Nie wiem poprawił moje bezpiczeństwo, czy po prostu względnie niska prędkość przyczyniła się do tego, że zupełnie nic mi się nie stało. Natomiast w trakcie zderzenia miałem w plecaku oprócz papierów notebooka, któremu też zupełnie nic się nie stało (a przeleciałem przez kierownicę).

Stosowałem również plecak podczas jazdy na snowboardzie i z perspektywy czasu trochę mi go szkoda do takiego zastosowania, bo ze wzgledu na to, że regularnie chronił moje plecy jego stan uległ pogorszeniu.

Ogólnie nie jest to sprzęt idealny, ale zakładam go na praktycznie każdą przejażdzkę.<br><hr>Karuk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/6/2014, 16:55

Komentatorzy napisał(a):Miałem starszy i mniejszy model (Peoples dellite) w czasie zderzenia z busem w zeszłym roku. Nie wiem poprawił moje bezpiczeństwo, czy po prostu względnie niska prędkość przyczyniła się do tego, że zupełnie nic mi się nie stało. Natomiast w trakcie zderzenia miałem w plecaku oprócz papierów notebooka, któremu też zupełnie nic się nie stało (a przeleciałem przez kierownicę).

Stosowałem również plecak podczas jazdy na snowboardzie i z perspektywy czasu trochę mi go szkoda do takiego zastosowania, bo ze wzgledu na to, że regularnie chronił moje plecy jego stan uległ pogorszeniu.

Ogólnie nie jest to sprzęt idealny, ale zakładam go na praktycznie każdą przejażdzkę.<br><hr>Karuk<br>
Moje obserwacje pokrywaja sie z twoimi choc ja wypadku nie mialem. Ale mialem kilka innych plecakow i poki co zostaje przy Megalopolisie.<br><hr>Szafa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2014, 12:46

Hmm może o bezpieczny, ale plastik mogli by jakoś zamaskować bo wygląda jak kosz na śmieci na plecach...<br><hr>erell
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/6/2014, 08:53

Wizualnie wygląda to bardzo ciekawie, szczególnie te barwienia "wood", "real tree". Ale cena, jeżeli tylko nie pakujesz do środka laptopa za 7tys, to lekka przesada. <br><hr>rekrek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/6/2014, 09:09

Komentatorzy napisał(a):Wizualnie wygląda to bardzo ciekawie, szczególnie te barwienia "wood", "real tree". Ale cena, jeżeli tylko nie pakujesz do środka laptopa za 7tys, to lekka przesada. <br><hr>rekrek<br>
Wysoka cena jest za wydziwione malowania typu szczotkowane aluminium. Normalne kolorowe panele to 1000zł.<br><hr>Uzi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê