Zobacz wÄ…tek - 14/15.07.2007r.- X Jubileuszowa impreza motoryzacyjna
NAS Analytics TAG

14/15.07.2007r.- X Jubileuszowa impreza motoryzacyjna

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

14/15.07.2007r.- X Jubileuszowa impreza motoryzacyjna

Postprzez kamus » 8/7/2007, 21:28

http://www.extreme-promotion.pl/main.php

Czy ktos z centralnej Polski wybioera sie na ten zlot?
Lotnisko znajduje sie od mojego domku-droga asfaltowa ok 10km, po przekatnej ok 2km :)
Jakby ktos sie wybieral to dajcie znac a sie gdzies ustawimy :)

PozdroOofki
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez Thrillco » 13/7/2007, 09:21

JakoÅ› mnie to nie kreci...jestem zdecydowanym fanem nurtu "cichociemnych" czyli standardowej budy z potworem pod maskÄ… :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez SzpiceR » 13/7/2007, 10:04

ja bede i opowiem wam czy byly CALIBRA TEAM ale mam nadzieje ze golfy z naklejka PIONER sie niepojawia :? Ma byc pokaz motocyklowy, czyli pewnie jakis stunt tylko ciekawe kto przyjedzie :?:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez OUTLAW. » 13/7/2007, 12:43

Thrillco napisał(a):Jakoś mnie to nie kreci...jestem zdecydowanym fanem nurtu "cichociemnych" czyli standardowej budy z potworem pod maską :D


a mi sie podoba german style dyskretny tuning fajne fele i gleba maksymalna bez zadnych wiochowatych spojlerów i swiatełek albo naklejek :lol:
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez kamus » 13/7/2007, 20:40

en_Zo byles kiedykolwiek na tym zlocie?Ja bylam i z tego co widzialam, a widzialam bardzo duzo, to polskich aut bylo najmniej :] wiec albo sciemniasz ze wiesz co sie tam dzieje albo piszesz aby pisac :] z Polski jest ok 500 aut a wszystkich jest ok 2000 :] reszta jest z calej europy i nie powiedzialabym ze np. to jest wiocha
http://www.extreme-promotion.pl/ats/ima ... 68_jpg.jpg
http://www.extreme-promotion.pl/ats/ima ... 85_jpg.jpg
http://www.extreme-promotion.pl/ats/ima ... 97_jpg.jpg
http://www.extreme-promotion.pl/ats/ima ... 51_jpg.jpg

wiec jak nie byles i nie widziales to sie nie odzywaj :]
zreszta o gustach sie nie dyskutuje :] i jesli ktos bedzie chcial przyjechac to przyjedzie.Mnie tam napewno nie zabraknie ...
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Manhatan » 13/7/2007, 20:52

Szkoda, że tak daleko... :|

Przynajmniej można pooglądać wypasione i wypucowane sprzęty :)
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Szafa » 13/7/2007, 21:24

Dobry tuning nie jest zły ... Jeśli coś zrobione ze smaczkiem to chętnie oglądam, nawet pojechałbym gdyby nie to, że kasy nie ma :D
A były jakieś WIEJSKIE TUNINGI ? :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Thrillco » 14/7/2007, 16:04

khekhe..kamus z całym szacunkiem ale..zdj.1-wiocha i szkoda fury
zdj2-żarówa + wiocha
zdj3-moze czegos nie rozumiem ale jeździć w takim koktajlu??wiocha
zdj4-najlepszy przykład jak ą wioche mozna stworzyć z porzadnego auta-aż żal...to teraz ja coś pokaże co uwazam że jest najlepszym przykładem tunningu :D

Obrazek
Obrazek
5,5litra V8, zaledwie 3 zaworki per cylinder, 560KM, 810Nm już przy 2600obr/min, 102KM z litra pojemności, 0-100-4,5sek, V-max-320km/h i gwarancja że po 20 minutach sie nie rozpadnie a przy 300 nic nie odpadnie...jakies pytania...? :D
Tak dodając coś z Clarksona...te błyskotki co pokazałaś sa dobre dla transwestytów, którzy nie potrafią nawet własnej płci okreslić a co dopiero gust.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Manhatan » 14/7/2007, 17:27

Tylko Thrillco zauważ, że praktycznie nikt nimi nie jeździ po drodze. One są stworzone tylko na pokaz, a większość kilometrów spędzają na lawetach.

Trzeba również podkreślić to, że jest to tuning głównie wizualny, a nie mechaniczny, czyli te samochodu nie mają rwać asfaltu, tylko przyciągać oko, swoją ''innością''

Jedni wolą tuning wizualny, inni mechaniczni, a inni każdego po trochu...

Każdy ma inny gust i należy to uszanować.

A to jest samochód, który ja uważam za przykład tuningu z gustem :)
Załączniki
interior10kh8.jpg
interior10kh8.jpg (52.84 KiB) PrzeglÄ…dane 4086 razy
wheels4.jpg
wheels4.jpg (72.49 KiB) PrzeglÄ…dane 4086 razy
engine4.jpg
engine4.jpg (78.87 KiB) PrzeglÄ…dane 4086 razy
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Thrillco » 14/7/2007, 17:37

nooo Zetka niczego sobie...i taki tuning ma sens, bo robienie czegoś na pokaz, do tego w formie pozbawionej gustu jest pozbawione sensu...coś jak piekna kobieta przesadnie wytapetowana i ubrana w piórka i cekiny...mogłoby być ok ale wyszło bazarowo a tu mamy Mesia w lateksach i Nissana w czerwonej sukni...to jest piekne i...da się używać.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez kamus » 14/7/2007, 19:00

Thrillco tylko na te autka malo kogo stac zwlaszcza w Polsce, wiec nie rozmawiajmy o tak drogich autach tylko znizmy sie do pewnego poziomu jak na polskie warunki przystalo :]

a co do tiuningu to czasami sa przesadzone a czasami nie...mnie sie tam podobaly te autka i nawet mialam okazje sie przejechac nimi :) przyjemny klimat i dobra predkosc :) wiec ja nie mam nic do zarzucenia....


a tak wogole to impreza jest naprawde udana...biore prysznic i lece na wieczorne party :)

PozdroOofki...


na przyszlosc- edytuj posty.... pozdrawiam kravec
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez kamus » 14/7/2007, 19:01

a tak wogole to impreza jest naprawde udana...biore prysznic i lece na wieczorne party :)

PozdroOofki...
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez SzpiceR » 14/7/2007, 21:06

JA wlasnie wrocilem!! byli stuntowcy... dokladnie to 3 :P byly motongi ale dopiero jak chlopaki ze Slupska sie na chama wbili na pas to zaczeli konkretnie smigac... ja mialem to szczescie ze moj braciszek znal pana z ochrony i sobie legalnie posiedzialem :wink: tylu blachar w jednym miejscu to ja jeszcze niewidzialem :P ale drift byl dobry na zywo to kozacko wyglada... jednym z zonkow oprocz organizacji było to ze chlopaki w koszulkach i krotkich spodenkach smigali i of course bez kasku chodznie wszyscy :D polowa sprzetow to wiadomo... Yamaha :wink:

ps. byl koles w koszulce scigacza z nickiem :szalony piec ,czy jakos tak ale niezdazylem do niego podejsc
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez OUTLAW. » 15/7/2007, 16:29

german style:D 8)
Załączniki
polo.JPG
polo.JPG (43.75 KiB) PrzeglÄ…dane 4003 razy
kadett.JPG
kadett.JPG (23.07 KiB) PrzeglÄ…dane 4003 razy
kadet.JPG
kadet.JPG (25.22 KiB) PrzeglÄ…dane 4003 razy
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez R1 » 15/7/2007, 18:14

Thrillco napisał(a):khekhe..kamus z całym szacunkiem ale..zdj.1-wiocha i szkoda fury
zdj2-żarówa + wiocha
zdj3-moze czegos nie rozumiem ale jeździć w takim koktajlu??wiocha
zdj4-najlepszy przykład jak ą wioche mozna stworzyć z porzadnego auta-aż żal...to teraz ja coś pokaże co uwazam że jest najlepszym przykładem tunningu :D

Obrazek
Obrazek
5,5litra V8, zaledwie 3 zaworki per cylinder, 560KM, 810Nm już przy 2600obr/min, 102KM z litra pojemności, 0-100-4,5sek, V-max-320km/h i gwarancja że po 20 minutach sie nie rozpadnie a przy 300 nic nie odpadnie...jakies pytania...? :D
Tak dodając coś z Clarksona...te błyskotki co pokazałaś sa dobre dla transwestytów, którzy nie potrafią nawet własnej płci okreslić a co dopiero gust.


Nie ukrywajmy, że nigdy go nie bediesz miał ;] z takim tokiem myślenia, to mogłeś już powiedzieć o Ferrari albo Porsche :twisted:

A w te " wiochy" ludzie wsadzają grubą kase oraz dużo pracy i chcą po prostu się tym pochwalić. To są auta na pokaz, a nie do codzinnej jazdy do pracy.

Pozdr i troche więcej szacunku dla inncyh 8)
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez SzpiceR » 16/7/2007, 17:38

a to filmik z imprezy :lol: a takie ladne bmw było

http://pl.youtube.com/watch?v=jj19_8tdbys
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez OUTLAW. » 16/7/2007, 18:16

SzpiceR napisał(a):a to filmik z imprezy :lol: a takie ladne bmw było

http://pl.youtube.com/watch?v=jj19_8tdbys



niezłe dalny :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez Thrillco » 17/7/2007, 01:41

Do wszystkich którzy kaza mi doceniac pstrokacizne nazywaną szumnie tjuningiem.

Sorry...nie przekonancie mnie i nie o to chodzi na co kogo stać (pomijając fakt, że po Białym 3 Carlssony jeżdża z czego 2 to S-klasa :)) a argument o Ferrari jest już w ogóle pomyłką, bo ten mesio kosztuje mimo wszystko mniej niż najtańsze Ferrari, które w serii daje wszystko. O co mi chodzi...ano o taką prosta zasade, że z g...złota się nie zrobi, szczególnie za sprawą szpachli, żywicy połączonej z włóknem, tony głosników i wzmacniaczy robiąc z masowego badziewia ozodobe choinkową wożoną na lawecie. Jak kolega wcześniej zauważył i ja to widze bardzo wyraźnie-to nie ma sensu. Ja rozumiem TUNING jako podniesienie lub obejscie granic narzuconych przez producenta, ale tego nie da się zrobić normalną droga w autach typu Golf II po 4 właścicielach. Prawda jest taka, że szanujący się producent doskonale zna mozliwości układu napedowego swojego produktu i pozostawia sporą rezerwe. To jest właśnie fajne, że w takim Carlssonie, nie ma turbiny większej od silnika a mimo to po naprawde nieznacznych modyfikacjach potencjał jednostki został uwolniony i co wazniejsze-PROFESJONALNIE zestrojony z reszta elementów, dzieki czemu mozna pojechać się polansować na bulwarze a mozna tez wbić pedał w podłoge i pobawić się w urywanie łba przyspieszeniem. Poudawac szara biedną myszkę przy gościu lansującym się 911 po czym....jesli trafimy na prawdziwego lansera...złoic mu dupsko na najblizszych światłach...furą do której możemy zabrac 4 balchary (pełnoletnie) wraz z ich przerośniętymi kosmetyczkami. Odpowiedź jest prosta-albo tanie albo sportowe, po tuningu czy nie...niewazne. Taki pstrokaty przerost formy nad treścią do niczego nie prowadzi poza...no własnie czym? Podniecaniem ludzi, którzy potem z aut w stanie co najmniej opłakanym próbują w ramach nieprawdopodobnie uszczuplonego budżetu, dokonując zakupu akcesorii w Auchan lub innym hypermarkecie zrobić z tego jakieś nie wiem co. Co gorsza o genialnym (lecz realnie równie opłakanym) efekcie końcowym swojej pracy są tak mocno przekonani, ze latają tym wechikułem stanowiącym zagrożenie dla zdrowia i życia na wszelkiego typu zloty i pokazy...czestorobiąc z siebie posmiewisko-to jest smutne wrecz. Wychodzac ze zdrowego założenia-nie stac mnie to jeżdże tym co mam i ok, trudno, cudów i tak nie dokonam. Co do tej biedy , ze to niby dla mniej zamożnych....sorry ale o ile się orientuje to niektóre z tych prezentowanych zabaweczek mają sprzet warty seryjnego CLK a gdzie reszta?!? Tylko ze za ta kase to mozna by było naprwdę coś niezłego i ładnego wyrzeźbić...ale takich cudów techniki garażowej jest naprawdę malusio, jak narazie dyskoteka i wiocha w jednym żądzą niepodzielnie.
Ot i esej...trudno sami chcieliście i tak połowa tego nie zrozumie :D
Najlepsze podsumowanie takiego tuningo to zrobił kiedyś Clarkson na przykładzie Sierry...widział ktos?? :D Ah te skrzydła..a jak pieknie leciała z urwiska...facet dokładnie pokazał do czego to się nadaje :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê