Zobacz wÄ…tek - Motocykl dla wysokiego kat. A2
NAS Analytics TAG

Motocykl dla wysokiego kat. A2

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl dla wysokiego kat. A2

Postprzez nacek » 29/5/2014, 20:13

Witam,

mam dylemat/pytanie którym chciałbym się z wami podzielić :) Zacznę wiec od tego, że mam zamiar wyrobienia sobie w tym roku kategorii A2. Mam 20 lat i niestety nie miałem wcześniej możliwości ( kiedy jeszcze była taka możliwość) zrobienia kategorii A. Zmierzając do sedna, otóż mój problem polega na tym, że jestem dość wysokim facetem, mam 191 cm/80kg, z czego dość długie nogi. Przegrzebałem już wiele tematów na różnych forach [ tym również :) ] odnośnie motocykli dla wysokich i głownie są to motocykle które nie spełniają wymogów kat. A2. Dlatego zwracam się o pomoc do Was. Mój budżet to +- 8 tys., głownie interesują mnie motocykle sportowe, szosowe, ewentualnie cruisery. Wiem, że będzie z tym problem, ale jestem laikiem w temacie i chciałbym abyście pomogli mi znaleźć coś sensownego w tej kategorii. Biorę pod uwagę także ograniczenie mocy, gdyż słyszałem, że jest taka opcja. Co do motocykla to chodzi mi głownie o to, żeby pozycja była w miarę wygodna, bym nie haczył nogami o kierownicę i nie wyglądał na nim komicznie. Wiem, że najlepszym rozwiązaniem byłoby udanie się gdzieś i przymierzenie się do rożnych motocykli, ale na chwilę obecna nie mam takiej możliwości.

Z góry dziękuję za pomoc :)
nacek
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29/5/2014, 19:52


Postprzez leff » 29/5/2014, 20:22

na gorze masz podwieszony watek dotyczacy A2 - zamykam
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê