Zobacz wÄ…tek - Skuter przerywa... ProszÄ™ o szybkÄ… pomoc...
NAS Analytics TAG

Skuter przerywa... ProszÄ™ o szybkÄ… pomoc...

i inne małe pojemności
_________

Skuter przerywa... ProszÄ™ o szybkÄ… pomoc...

Postprzez Gilera Runner Pure Jet 50 » 28/5/2014, 17:44

Witam. Otóż posiadam motor Gilera Runner Pure Jet 50...
Motor naprawdę dobry i polecam, lecz mam mały problem... Gdy przedwczoraj jechałem po drodzę żużlowej z dołami... gdy najechałem na jeden głębszy dół z szybszą prędkością to skuter od tamtej pory zaczął przerywać... Przed tem nie narzekałem, gaźnik nowy zakładany skuter bardzo mocny jeżeli chodzi o prędkość na starcie również... Ale od czasu tego wjechania w dołek teraz.. Gdy go odpalam i chcę żeby postał na wolnych obrotach to gaśnie.. gdy już rozpędzę go do tej 70-tki myka dobrze.. lecz gdy już zwalniam wgl nie słychać pracy silnika.. i muszę cały czas trzymać manetkę z gazem, jeżeli puszczę go on gaśnie... Tak jak mówię wcześniej nie narzekał śmigał ładnie. Teraz zaczynam już się denerwować bo gdy zwalniam i z powrotem chcę przyspieszyć łapię obroty raz i zwalnia następnie drugi raz i dopiero normalnie zaczyna jechać... Proszę o pomoc...
Gilera Runner Pure Jet 50
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/5/2014, 17:33
Lokalizacja: Sadurki


Postprzez mater13 » 28/5/2014, 17:56

Zobacz czy Ci czepek ze świecy nie spadł ;S
mater13
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 11/7/2011, 09:34


Postprzez Gilera Runner Pure Jet 50 » 28/5/2014, 18:03

Mógł też się skruszyć? Bo już raz tak miałem jak jeszcze na wtrysku jechałem po kamykach i ukruszyła się świeca...
Gilera Runner Pure Jet 50
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/5/2014, 17:33
Lokalizacja: Sadurki

Postprzez SpeedyGonzales » 28/5/2014, 19:21

Paliwo Ci nie dochodzi. Sprawdź odcinek od przewódów do gaźnika.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê