Zobacz wÄ…tek - Suzuki gs 500 na streetfighter !?
NAS Analytics TAG

Suzuki gs 500 na streetfighter !?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Suzuki gs 500 na streetfighter !?

Postprzez GranaTeN » 27/5/2014, 18:11

Witam

Planuje zakup motocykla i tak sie własnie zastanawiałem miałem na oku ktm duke 390 ale troche kosztuje wiec postanowiłem że znajde coś taniego i dobrego wiec w moje oko wpadła suzi gs 500 wyglądem nie grzeszy Very Happy no i dość tania jak i części itp


Wiec chciałbym zrobić z Suzi "ulicznego wojownika" i tu własnie sie zastanawiam, chce tylko poruszać sie po miescie no może jakiś wypad z jakieś 200 kilometrów albo gdzieś zagranice troche odczuje na własnej skórze Very Happy ale cóż dla chcącego nic trudnego

no chyba że polecicie mi jakiś dobry motocykl na Kategorie A2 z którego można zrobić streetfighter 'a

coś takiego bym chciał zrobić z oryginalnej Suzi

http://4.bp.blogspot.com/_I9IJbJSv8ko/S ... logGS5.jpg

Pozdrawiam wszystkich.
GranaTeN
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22/5/2014, 02:41
Lokalizacja: Uzbekistan


Re: Suzuki gs 500 na streetfighter !?

Postprzez GranaTeN » 27/5/2014, 18:18

GranaTeN napisał(a):Witam

Planuje zakup motocykla i tak sie własnie zastanawiałem miałem na oku ktm duke 390 ale troche kosztuje wiec postanowiłem że znajde coś taniego i dobrego wiec w moje oko wpadła suzi gs 500 wyglądem nie grzeszy Very Happy no i dość tania jak i części itp


Wiec chciałbym zrobić z Suzi "ulicznego wojownika" i tu własnie sie zastanawiam, chce tylko poruszać sie po miescie no może jakiś wypad z jakieś 200 kilometrów albo gdzieś zagranice troche odczuje na własnej skórze Very Happy ale cóż dla chcącego nic trudnego

Czy można coś takiego zrobić, będzie to opłacalne

Jeśli ktoś się orientuje w takich modyfikacjach to mógłby napisać co bym musiał zmienić i ile tak na oko by to kosztowało

no chyba że polecicie mi jakiś dobry motocykl na Kategorie A2 z którego można zrobić streetfighter 'a

coś takiego bym chciał zrobić z oryginalnej Suzi

http://4.bp.blogspot.com/_I9IJbJSv8ko/S ... logGS5.jpg

Pozdrawiam wszystkich.
GranaTeN
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22/5/2014, 02:41
Lokalizacja: Uzbekistan


Postprzez SkoQ » 27/5/2014, 23:23

Ten ogon to rzeźba, zależy od tego jakiego magika na to znajdziesz i jak profesjonalnie to zrobi, bardzo ciężko oszacować koszt czegoś takiego, tu jest też monowahacz to już totalnie nie wiem skąd wziąć do GS 500 :D żeby nie było jaj w prowadzeniu szpeja. Na miejscu właściciela tego czegoś założył bym tam jeszcze obfite czarne gmole które nie dość że fajnie chronią to dodają jeszcze muskulatury GS'ce, no i pług :D ale oszacowanie kosztów czegoś takiego to ciężka sprawa, bo wszystko zależy od cen materiałów, od Twoich własnych umiejętności modyfikacji, i od tego jakiej jakości chciałbyś mieć to wszystko.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Brekekeks » 28/5/2014, 06:30

Monowahacz jak z vfrki 400, felga taka sama też. Droga rzecz.
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
Brekekeks
Świeżak
 
Posty: 457
Dołączył(a): 14/10/2010, 17:10
Lokalizacja: Kielce

Postprzez skidmarks » 28/5/2014, 08:24

To nie lepiej kupić po prostu motocykl uczyty do tego Ducati Monster 600. Tani, nie wysilony, oryginalny a ten dźwięk :D
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez GranaTeN » 28/5/2014, 13:26

jak to powiedzieć/napisać :D chodzi mi o to że na razie prawka nie mam ale już sie zapisałem i za dwa dni bede robił wiec tak sobie pomyślałem że kupie sobie suzi gs 500 Tani i tu jest + :D że nie wydam 10 tys tylko jeszcze mi sie zostanie :D i że przez ten czas bym go troche zmodyfikował, tak jak na tym obrazku co podałem wyżej :D

dlatego chciałem sie dowiedzieć :D czy coś z tego wypali :s czy nie pójdzie w ruch spawarka itp :D a sklejonym bym nie chciał jeździć hehe


Suzi podoba mi sie własnie z takim Monowahaczem + inne modyfikacje, mógłbym kupić inny ale co z tego :D jak połowa ludzi poruszała sie takimi chodzi mi o inne motocykle :D

a tu Suzi gs 500 uliczny wojownik :D już by sie inaczej prezentowała i nawet byłoby mi szkoda ją sprzedawać

Tylko własnie nie wiem czy w 100 % uda sie zrobić z suzi streeta :D

ale tak do 3 tyś bym sie zmieścił z tymi przeróbkami ? monowahacz, opona, alufelga swiatła itp
GranaTeN
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22/5/2014, 02:41
Lokalizacja: Uzbekistan

Postprzez GranaTeN » 28/5/2014, 13:33

SkoQ napisał(a):Ten ogon to rzeźba, zależy od tego jakiego magika na to znajdziesz i jak profesjonalnie to zrobi, bardzo ciężko oszacować koszt czegoś takiego, tu jest też monowahacz to już totalnie nie wiem skąd wziąć do GS 500 :D żeby nie było jaj w prowadzeniu szpeja. Na miejscu właściciela tego czegoś założył bym tam jeszcze obfite czarne gmole które nie dość że fajnie chronią to dodają jeszcze muskulatury GS'ce, no i pług :D ale oszacowanie kosztów czegoś takiego to ciężka sprawa, bo wszystko zależy od cen materiałów, od Twoich własnych umiejętności modyfikacji, i od tego jakiej jakości chciałbyś mieć to wszystko.



:D dla Polaka nic trudnego jak z połowy samochodu zrobią niewypadkowy haha ;D to sądze że by dali rade z takim motocyklem

tylko własnie martwi mnie ten monowahacz czy bedzie pasować do suzi w 100 % i czy to bedzie nadawać sie do jazdy :D

ooo czarne gmole i pług *.* też o tym myślałem :D
GranaTeN
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22/5/2014, 02:41
Lokalizacja: Uzbekistan

Postprzez SkoQ » 28/5/2014, 13:55

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj, bo wyłapiesz lizaka a nie potrzebne Ci to na początek przygody na forum ;)

No jasne, że da się wszystko zrobić, oczywiste że można zamontować monowahacz, pytanie tylko czy gs 500 nie bedzie się dziwnie zachowywać podczas jazdy, a to byłby duży problem...gmole to koszt około 200 zł + jakieś śmieszne pieniądze za śruby, które jednak trzeba robić często na zamówienie :) (ja tak robiłem) cena pługu zależy od kształtu, lakierowanie nie cała stówa pewnie, ale koszty zjada ogon, i wahacz, reszta to pierdoły.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez GranaTeN » 28/5/2014, 14:45

ok dzieki :D

co do Suzi wczoraj przeglądałem forum i jakiś typ o nicku CZOKO własnie miał taki monowahacz w swojej gs 500

link YT http://www.youtube.com/watch?v=_coSymwEHUo :D na forum suzuki gs 500 i własnie to mnie zainteresowało żeby zrobić coś podobnego :D

też tak sie zastanawiam czy przy 100-stówie na godzine nie rozdupcy sie :/ troche strach :D, najlepiej żeby ktoś tu sie rozpisał który posiada taki monowahacz :D w gs 500 oczywiscie,

ale jakbym kupił to najpierw bym zrobił ten monowahacz :D jeśli by 100 % udało sie :3 to reszta bez problemu :D ale tak myśle że do 3 tys bym sie wyrobił :D motocykl no dajmy że 4 niech kosztuje w dobrym stanie potem monowahacz z alufelgą i oponą to do 1500 zł

a potem to zabawa z plastikami :D gmole pług lakierowanie itp to do 2500 zapewne dojdzie :x ze wszystkim :D
GranaTeN
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22/5/2014, 02:41
Lokalizacja: Uzbekistan

Postprzez gumis » 28/5/2014, 19:15

Napaliłeś sie jak bezzębny na suchary a ilość emotikonów przyprawia ludzi o ból głowy.

Najpierw kup, potem będziesz myślał. Bo takich co mieli wielkie plany to było tu już wielu.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez GranaTeN » 28/5/2014, 20:10

u mnie z kupnem nie ma problemu :D moge i w tej chwili kupić pieniądze odłożone tylko zajsc zapłacić i smigać :D ale co mi z tego jak prawka nie mam a bede robił za dwa dni :D
GranaTeN
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22/5/2014, 02:41
Lokalizacja: Uzbekistan



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê