Zobacz wątek - "Co nas kręci" - refleksje na temat filmu.
NAS Analytics TAG

"Co nas kręci" - refleksje na temat filmu.

O wszystkim
_________

"Co nas kręci" - refleksje na temat filmu.

Postprzez miki1406 » 28/5/2014, 08:14

Witajcie!!!

Jako, że wczoraj miałem przyjemność być na przed premierze filmu, dzięki wygranemu konkursowi, chciałem się podzielić moją opinią na temat filmu.

Generalnie, mimo tego, że nie oglądałem wcześniej filmu, moją odpowiedzią trafiałem bardzo celnie w wypowiedzi filmowe. Chyba jestem motocyklistą jednak :twisted:

Przed projekcją filmu mieliśmy przyjemność podziwiać 3 motocykle, które wjechały na widownie. Wśród nich rozpoznałem Simsona znanego ze stunt'owych produkcji "Stunt Days"

Wracając do tematu, film świetny. Doskonale oddaje to co odczuwam. Warto zobaczyć, ale...
Nie ukrywam spodziewałem się większych emocji. Nastawiłem się na film, oglądałem reportaż... Wyglądało to jak z programu Discovery, czy National Geographic. Bardziej nadałby się jako dodatek do "Świata Motocykli".
W moim odczuciu, film "Isle of man : TT - Jazda na krawędzi" był sporo lepszy.

Jednakże jeśli patrzeć na pokaz jako reportaż, złego słowa powiedzieć nie można. Urzekający, wzruszający i trafia w sedno... Sporo o historii motocyklizmu i wyścigów... Przede wszystkim jednak, jest to kolejna pozycja w niszy motocyklowych produkcji, którą tak drążymy w zimowe wieczory...

Czy warto i iść do kina?? Moim zdaniem jednak warto :P

Poza tym simsona widziałem na żywo hehehe :lol:
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez gumis » 28/5/2014, 19:23

Już widzę te wściekłość na twarzy mojej kobiety jak powiem jej na co w weekend idziemy do kina...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez Movi » 29/5/2014, 15:28

Dostałem zaproszenia jutro na premierę, ciekaw jestem tego filmu. Zdam relacje po powrocie :)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez miki1406 » 2/6/2014, 11:49

Pytanie dla tych co widzieli film. Jest tam taka scena, w której gość wpina IPhone'a w uchwyt na półce i odpala aplikacje, coś jakby wirtualne zegary. Pokazuje się poziom paliwa, prędkościomierz, obroty...

Moje pytanie. Co to za apka?? Czy współpracuje z jakimś fejsem?? Spotkaliście się??
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Landryss25 » 2/6/2014, 12:04

Na androida apka nazywa się Torque i łączy się z kompem za pomocą interfejsu BT wpinanego w OBD II.

Filmu nie oglądałem.
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez Movi » 2/6/2014, 12:07

Musiałem przeoczyć ten moment. Niemniej, masz na android market wiele aplikacji pozwalających na komunikacje z OBD II.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę w markecie OBD II i wyskoczą programy. Do tego adapter blutooth z aledrogo za dwie dyszki i połączy się.

Tak to wygląda w przypadku 4 kółek.

Nie wiem jak w przypadku motocykli.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez miki1406 » 2/6/2014, 12:57

W przypadku samochodu mam to obcykane. Mam ELMa i programy na PC/Symbiana/Andka.

Tutaj było to troszkę inaczej... Tak jakby program był pisany dokładnie po to aby zastąpić zegary...
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr