Zobacz wÄ…tek - Supermoto
NAS Analytics TAG

Supermoto

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Supermoto

Postprzez steevo » 19/5/2014, 15:05

Siema wszystkim, chciałbym się dowiedzieć od was co myślicie na temat YAMAHA DT SUPERMOTO -> 125 cm -> 30KM orazz..

Nie miałem jeszcze ani crossa, ani supermoto, ani ścigacza. Cały czas ujeżdzam swego choppera 800, jest to już mój 3 motor, chciałbym się od niego trochę oderwać i planuje zakup jakiegoś supermoto lub crossa. Możecie mi coś doradzić? polecić? Czy 125 jest dobrym pomysłem czy celować w większą pojemność?
steevo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19/5/2014, 14:49


sx125

Postprzez gumin58 » 27/5/2014, 14:49

Polecam ApriliÄ™ SX 125, odezwij siÄ™ na priv! :)
gumin58
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/5/2014, 14:44


Postprzez Jankes *_* » 27/5/2014, 15:46

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z pojazdami tego typu to jak najbardziej możesz zacząć od DT125. Bardzo ładna stajnia koników jak na tą pojemność. Powinniśmy jednak zacząć od tego, gdzie masz zamiar jeździć owym moto. Czy ma to być supermoto na drogi, soft/hard enduro na lekki/ciężki teren czy full cross 24/7 na torze mx. Jeśli chcesz się odstresować to na twoim miejscu wybrałbym lekki teren, żeby się troszeczkę zmęczyć, zaczerpnąć innego powietrza niż na chopperku :) Zastanów się, jak chcesz się relaksować i coś ci wybierzemy :)
KupiÄ™ ApriliÄ™ RS125 '06+
Avatar użytkownika
Jankes *_*
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1/5/2013, 17:26
Lokalizacja: EPI



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê