Zobacz wÄ…tek - <i>[relacje]</i> California Superbike School w...
NAS Analytics TAG

[relacje] California Superbike School w...

Komentarze użytkowników
_________

[relacje] California Superbike School w...

Postprzez Åšcigacz » 23/5/2014, 23:45

Dyskusja na temat: California Superbike School w Poznaniu - relacja
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
California Superbike School w Poznaniu - relacja
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/5/2014, 23:45

Jeszcze w życiu nie byłem na tak dobrym szkoleniu motocyklowym. Pełna profeska, polecam!<br><hr>Kill
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/5/2014, 23:11

Tak, trudno się nie zgodzić. Nawet gdyby chcieć się do czegoś przyczepić to właściwie nie za bardzo jest do czego. Profesjonaliści!<br><hr>Stream
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2014, 23:20

Komentatorzy napisał(a):Tak, trudno się nie zgodzić. Nawet gdyby chcieć się do czegoś przyczepić to właściwie nie za bardzo jest do czego. Profesjonaliści!<br><hr>Stream<br>
Moze do ceny mozna sie przyczepic...?<br><hr>Tedi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2014, 00:35

Komentatorzy napisał(a):Tak, trudno się nie zgodzić. Nawet gdyby chcieć się do czegoś przyczepić to właściwie nie za bardzo jest do czego. Profesjonaliści!<br><hr>Stream<br>
Komentatorzy napisał(a):Moze do ceny mozna sie przyczepic...?<br><hr>Tedi<br>
Ale że co? Za niska, zbyt wysoka? Ilość uczestników pokazuje, że jest akceptowalna. Zresztą, zdaje się, że jest nieco niższa niż gdziekolwiek indziej w Europie (na przykład 409 lub 459 funtów w GB). Nie chcę przez to powiedzieć, że cena jest malutka (bo nie jest). Jedynie, że jest adekwatna do poziomu szkolenia i realiów polskich. Właściwie to nawet nie ma do czego porównywać na polskim rynku. Dosłownie przepaść.
Jeśli o mnie chodzi, uważam, że to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze na szkolenie motocyklowe w moim życiu. Oszczędzałem długo i potwierdzam, że warto było! Już teraz oszczędzam na kolejne, przyszłoroczne szkolenie.<br><hr>Miras
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2014, 06:29

Komentatorzy napisał(a):Tak, trudno się nie zgodzić. Nawet gdyby chcieć się do czegoś przyczepić to właściwie nie za bardzo jest do czego. Profesjonaliści!<br><hr>Stream<br>
Komentatorzy napisał(a):Moze do ceny mozna sie przyczepic...?<br><hr>Tedi<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale że co? Za niska, zbyt wysoka? Ilość uczestników pokazuje, że jest akceptowalna. Zresztą, zdaje się, że jest nieco niższa niż gdziekolwiek indziej w Europie (na przykład 409 lub 459 funtów w GB). Nie chcę przez to powiedzieć, że cena jest malutka (bo nie jest). Jedynie, że jest adekwatna do poziomu szkolenia i realiów polskich. Właściwie to nawet nie ma do czego porównywać na polskim rynku. Dosłownie przepaść.
Jeśli o mnie chodzi, uważam, że to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze na szkolenie motocyklowe w moim życiu. Oszczędzałem długo i potwierdzam, że warto było! Już teraz oszczędzam na kolejne, przyszłoroczne szkolenie.<br><hr>Miras<br>
Mądrego aż miło poczytać. Do wyjazdu na wyspy trzeba dodać jeszcze przelot, wynajem motocykla na miejscu, ubezpieczenie, wyżywienie, nocleg itd. Przerabiałem to już. Są jeszcze w Grecji i na Cyprze jak ktoś jest zainteresowany. Co do poziomu to byłem juz na wielu szkoleniach i w Polsce i w Niemczech. Nie znam szkoły która w połowie mogła by się do nich zbliżyć. Zresztą popatrzcie ile ludzi przyjeżdza z zagranicy. Norwegia, Niemcy, Czesi, Fin chyba był. Rozmawiałem z uczestnikami i każdy twierdził, że nie mają sobie równych. Ja zrobiłem P1 i P2. Na tym nowym torze robię P3. Był już tam ktoś?<br><hr>Alfi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2014, 07:54

Komentatorzy napisał(a):Tak, trudno się nie zgodzić. Nawet gdyby chcieć się do czegoś przyczepić to właściwie nie za bardzo jest do czego. Profesjonaliści!<br><hr>Stream<br>
Komentatorzy napisał(a):Moze do ceny mozna sie przyczepic...?<br><hr>Tedi<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale że co? Za niska, zbyt wysoka? Ilość uczestników pokazuje, że jest akceptowalna. Zresztą, zdaje się, że jest nieco niższa niż gdziekolwiek indziej w Europie (na przykład 409 lub 459 funtów w GB). Nie chcę przez to powiedzieć, że cena jest malutka (bo nie jest). Jedynie, że jest adekwatna do poziomu szkolenia i realiów polskich. Właściwie to nawet nie ma do czego porównywać na polskim rynku. Dosłownie przepaść.
Jeśli o mnie chodzi, uważam, że to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze na szkolenie motocyklowe w moim życiu. Oszczędzałem długo i potwierdzam, że warto było! Już teraz oszczędzam na kolejne, przyszłoroczne szkolenie.<br><hr>Miras<br>
Spokojnie, ja sie nie czepiam ;) Chcialbym aby bylo stac wszystkich ale dysproporcja pomiedzy zarobkami w Polsce i na zachodzie jest niestety bardzo duża :(<br><hr>Tedi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2014, 08:30

Komentatorzy napisał(a):Tak, trudno się nie zgodzić. Nawet gdyby chcieć się do czegoś przyczepić to właściwie nie za bardzo jest do czego. Profesjonaliści!<br><hr>Stream<br>
Komentatorzy napisał(a):Moze do ceny mozna sie przyczepic...?<br><hr>Tedi<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale że co? Za niska, zbyt wysoka? Ilość uczestników pokazuje, że jest akceptowalna. Zresztą, zdaje się, że jest nieco niższa niż gdziekolwiek indziej w Europie (na przykład 409 lub 459 funtów w GB). Nie chcę przez to powiedzieć, że cena jest malutka (bo nie jest). Jedynie, że jest adekwatna do poziomu szkolenia i realiów polskich. Właściwie to nawet nie ma do czego porównywać na polskim rynku. Dosłownie przepaść.
Jeśli o mnie chodzi, uważam, że to najlepiej wydane przeze mnie pieniądze na szkolenie motocyklowe w moim życiu. Oszczędzałem długo i potwierdzam, że warto było! Już teraz oszczędzam na kolejne, przyszłoroczne szkolenie.<br><hr>Miras<br>
Komentatorzy napisał(a):Spokojnie, ja sie nie czepiam ;) Chcialbym aby bylo stac wszystkich ale dysproporcja pomiedzy zarobkami w Polsce i na zachodzie jest niestety bardzo duża :(<br><hr>Tedi<br>
Ja też bym chciał, aby na świecie był pokój i wszystkim żyło się dostatnio :-) Nigdy nie będzie tak, żeby było stać wszystkich na wszystko. Na takich zasadach działa ten świat. Ja osobiście odkładam przez zimę na Californię. Z tego co jednak widziałem to chętnych nie brak. I to nie tylko same RR czy jakies inne drogie motory. Były tez przeciętne. Czyli da się. Szkolenie na pewno warte ceny. Nawet jak na polskie warunki.<br><hr>Alfi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości




na górê