Zobacz wÄ…tek - poszukiwanie motocykla
NAS Analytics TAG

poszukiwanie motocykla

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

poszukiwanie motocykla

Postprzez zenek8499 » 21/5/2014, 12:59

Witam na forum jestem nowy piszę bo poszukuję motocykla klasycznego w grę wchodzi też naked clasic muj budżet max 6500zł teraz mam gs 500 nie jest zły ale jakoś do mnie nie mówi i troche sie znudził mam go prawie rok zrobiłem dotychczas 8000km kupiłem go troche na odczepnego bo sie akurat trafił blisko i nie mogłem bez motóra wytszymać główny problem ze do dotej kwoty nie moge znależć nic szukam czegoś w stylu stare yamaha sr 500 ale to troche zasłabe honda cb 750 suzuki gs 850 tylko one raczej odpadają bo niemają szpryhowanych kuł albo niema mogę znależć modeli z takimi kołami a brdzo mi na tym zależy żeby miały ,wiadomo żeby kasy było więcej kupił bym napzykład triumpha. będę wdzięczy za pomysły
motocykle są jak religia czym szybciej tym bliżej boga
zenek8499
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5/4/2014, 12:01
Lokalizacja: Warmińsko Mazurskie


Postprzez leff » 21/5/2014, 13:35

1. zostales poproszony juz raz o uzywanie korekty, Twoje bledy sa porazajace
2. zostales rowniez poinformowany, ze istnieje szablon wg jakiego nalezy zadawac pytania, viewtopic.php?t=49590
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê