Zobacz wÄ…tek - 125 na miastowy "szpan"
NAS Analytics TAG

125 na miastowy "szpan"

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

125 na miastowy "szpan"

Postprzez WhiteAndBlack » 13/5/2014, 19:57

Witam

Szukam jakiejś 125 do jazdy po mieście, lecz nie ma to być tani chiński sprzęt lecz maszyna by można było nią z lekka poszaleć...

Motocykl ma służyć głównie do dojazdu do szkoły,siłownie lub po prostu by powozić się po mieście...


No to mam 15 lat około 185 cm wzrostu, waga 90 kilo...


Wolałbym jakieś supermoto bo gdybym posadził się na "ścigaczu" to wyglądałbym jak dziadek zapi******jący po bułki do piekarni ...

Kwota jaką mogę zainwestować to około 5,500zł,t na utrzymanie spokojnie 1000zł w sezonie, ciuchy na motocykl nie wchodzą w gre.

Modele, które mi się jakoś spodobały to Honda CBR repsol taka jak ta : http://otomoto.pl/honda-cbr-125-repsol-M3711605.html lecz tak jak mówiłem nie wiem jak bd na tym wyglądał :/


PS: Doświadczenie jest skromne lecz biegi i wszystko ogarniam ponieważ posiadam KTM`a lecz on służy do jazdy w terenie.

Dzięki za jakąkolwiek pomoc jeśli taki będzie :)
WhiteAndBlack
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13/5/2014, 19:42


Postprzez Jankes *_* » 13/5/2014, 20:25

Nie masz prawka, a my tu nie tolerujemy Å‚amania prawa.
PS: Na CBR'ce będziesz wyglądał jak na dziecięcym rowerku.
KupiÄ™ ApriliÄ™ RS125 '06+
Avatar użytkownika
Jankes *_*
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1/5/2013, 17:26
Lokalizacja: EPI




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê