Zobacz wątek - Pomoc w decyzji a może nowa propozycja ?
NAS Analytics TAG

Pomoc w decyzji a może nowa propozycja ?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Pomoc w decyzji a może nowa propozycja ?

Postprzez Jawku » 13/5/2014, 15:32

Witam.
Jako że nie długo zaczynam kurs na prawo jazdy kategorii A2 to już powoli zaczynam szukać jakiegoś poważniejszego motocykla. :D Mam 183cm wzrostu wiec jeśli chodzi o wielkość moto to co najwyżej mogą być za małe (tak mi sie wydaje). Od 3 lat jeżdżę sobie trochę "motocyklami" mianowicie pierwszy rok na 50 a teraz na 125 więc jakieś podstawy jazdy już myślę że posiadam :D Wracając do mojego problemu stoję przed wyborem nowego motocykla i bardzo mnie nakręca Aprillia Pegaso 650, wersji mająca 35kw, na wtrysku ,ale boję sie że będzie problem u nas w kraju z jakimś porządnym serwisem który miałby dostęp do komputera do Apki żeby cos wyregulować coś zmienić i ogólne naprawy. Drugą propozycją jest Ktm 690 enduro R wersja na A2, też bardzo mi sie podoba to moto, ale chcę jeździć również dużo z pasażerem, a nie wydaje mi sie aby ten dual sie do tego nadawał. Jeśli chodzi o moje preferencje co do motocykli to nie chcę ścigacza ani choopera. Potrzebuje moto które i w mieście da rade, ale nada się również na dalekie trasy z "plecaczkiem" i żeby w razie potrzeby lub nieodpartej chęci zwiedzenia kawałka dziwnej trasy prowadzącej do lasu też dał sobie rade :) Jesli do końca nie sprecyzowałem o co mi chodzi to bądźcie łaskawi i dopytajcie a dopowiem :D
Z góry dziękuje :D
Jawku
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/3/2013, 17:55
Lokalizacja: OÅ‚awa


Postprzez leff » 13/5/2014, 21:05

nie wiem skad jestes ale w Wawie chlopaki z ISM ogarniaja aprilie
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez Jawku » 13/5/2014, 21:51

No ja niestety jestem z pod Wrocławia więc serwisy w Wawie to średnia opcja ;x
Jawku
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/3/2013, 17:55
Lokalizacja: OÅ‚awa

Postprzez stareRadio » 14/5/2014, 06:22

taki rzeczy tylko w Erze .....
szukasz moto które bedzie dobre na miasto,zdolne do jazdy po lesie , wygodne ....
KTM pasuje do tego opisu jak świnia do sypialni

Opatrz Vstorma albo Transalpa
z serwisem Apki bym sie nie bał, to nie te czasy ze byl 1 mechanik na 50000 moto
stareRadio
Świeżak
 
Posty: 443
Dołączył(a): 25/8/2011, 11:57
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Jawku » 14/5/2014, 07:12

Ktm to inna działka, jesli chodzi o wybór moto :) i czytajac recenzję tutaj na stronie wyszedem z zalozenia ze on dobry jest i na miasto i do lasu. Precyzujac moje "do lasu" nie mowie o jakis nie wiadomo jak wąskich błotnistych sciezkach tylko o takiej drodze leśnej :) jesli chodzi o translapa i vstorma to znaznie bardziej podoba mi sie od nich wyzej wymieniona Apka, ktora z tego co czytalem jest naprawde dobrym moto ?Ktos moze kojarzy jakis serwis z okolic wro ?
Jawku
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/3/2013, 17:55
Lokalizacja: OÅ‚awa

Postprzez lagiboy » 15/5/2014, 20:50

jesli to ma być droga przez las to każde moto Ci wjedzie, po zaoranym polu jeździł nie będziesz.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Jawku » 16/5/2014, 13:46

No tak ale trochę bardziej "dziurawy" polniak i z plastikami w niektórych moto mozna sie pożegnać prawda ? Mysle ze zdecyduje sie na apke rocznik 05 w gore poniewaz sa juz na wtrysku, jesli ktos cos o niej wie i podzielił by sie tym bylbym bardzo wdzięczny :)
Jawku
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/3/2013, 17:55
Lokalizacja: OÅ‚awa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê