Zobacz wątek - Honda NSR 125 Bez dużego Briefu POMOCY!
NAS Analytics TAG

Honda NSR 125 Bez dużego Briefu POMOCY!

Przepisy, prawo
_________

Honda NSR 125 Bez dużego Briefu POMOCY!

Postprzez wiciu1245 » 10/5/2014, 15:41

Witam , mam takowy problem iż pojechałem oglądać piękną Honde NSR , wszystko pięknie ładnie cyka , byłem odrazu zainteresowany kupnem ale sprzedajacy mi powiedzial ze posiada tylko mały Brief czyli dowód rejestracyjny i powiedzial ze takowy motocykl da sie zarejestrowac bez duzego Briefu , czy z tym jakies wieksze problemy przy rejestracji beda czy da sie go normalnie zarejestrowac .

Prosze o odpowiedz i wytlumaczenie bo jestem w tym troche ciemny :)

Pozdrawiam :)
wiciu1245
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/5/2014, 15:36
Lokalizacja: Osiek


Re: Honda NSR 125 Bez dużego Briefu POMOCY!

Postprzez power_bit » 10/5/2014, 21:03

wiciu1245 napisał(a):powiedzial ze takowy motocykl da sie zarejestrowac bez duzego Briefu , czy z tym jakies wieksze problemy przy rejestracji beda

Duży Brief (Fahrzeugbrief) to karta pojazdu, dokument jest wymagany podczas rejestracji pojazdu w PL.
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września


Postprzez wiciu1245 » 11/5/2014, 01:01

Każdy tak pisze , ale z tego co wiem Hondy NSR są to motocykle ze starszego rocznika i nie posiadaja takowego dużego briefu , dopiero w polsce podajże od 2004 roku weszła ustawa o tym ze przy rejestracji potrzebny jest duzy i maly brief , czy napewno nie da sie zarejestrowac bez dużego briefu ? Kolega w 2008 roku kupil Honde NSR z Niemczech i także dostał tylko Mały Brief + Książkę serwisową i kwitek z wyrejestrowaniem pojazdu z Niemczech , i normalnie ją zarejestrował :)
wiciu1245
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/5/2014, 15:36
Lokalizacja: Osiek



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê